Образложувања за избришани теми, аватари, потписи и постови - тука!

Дискусија во форумот 'GSM Macedonia' започната од Божино, 25 фев 2008.

 1. stefan_mkd

  stefan_mkd GSM master

  Член од:
  12 дек 2008
  Мислења:
  4.119
  Допаѓања:
  2.015
  Поени од трофеи:
  208
  Филипче, таа тема не беше само за тебе. Толку муабет, заебанции, жалби, поплаки, совети и што ли уште немаше во таа тема, да навистина е жално да се стави кључ. Јас навистина чекам одоговор од @Bumblebee или кој и да е модератор на офф топик, да даде образложение зашто таа тема е затворена.
   
 2. filipkir

  filipkir GSM master

  Член од:
  20 сеп 2011
  Мислења:
  2.298
  Допаѓања:
  1.800
  Поени од трофеи:
  208
  Телефон:
  Samsung Galaxy Note3
  РОМ/Верзија:
  KitKat 4.4.2
  И после све...... пак не ми го научи името :)
  Иначе јас сум против повторното отворање на таа тема. Нека си остане затворена.
   
 3. stefan_mkd

  stefan_mkd GSM master

  Член од:
  12 дек 2008
  Мислења:
  4.119
  Допаѓања:
  2.015
  Поени од трофеи:
  208
  Па не можам веќе да ти ги патам имињата :) Филип, бојан, мартин, лав доктор, бла бла... Се одлучив за Филипче.

  А што се однесува до темата, се е кажано погоре.
   
 4. filipkir

  filipkir GSM master

  Член од:
  20 сеп 2011
  Мислења:
  2.298
  Допаѓања:
  1.800
  Поени од трофеи:
  208
  Телефон:
  Samsung Galaxy Note3
  РОМ/Верзија:
  KitKat 4.4.2
  Епа не сум Филипче, туку Мартинче :)
   
 5. STEALTH

  STEALTH Искусен член

  Член од:
  4 фев 2013
  Мислења:
  972
  Допаѓања:
  922
  Поени од трофеи:
  158
  Aлелуја, се свести и ти...
   
  На Bumblebee му/ѝ се допаѓа ова.

Сподели преку: