Образложувања за избришани теми, аватари, потписи и постови - тука!

Дискусија во форумот 'GSM Macedonia' започната од Божино, 25 фев 2008.

 1. Manf

  Manf Член

  Член од:
  3 ное 2008
  Мислења:
  33
  Допаѓања:
  32
  Поени од трофеи:
  18
  А да провалиме мобилара па и не е така лоша идеја?
   
 2. stefan_mkd

  stefan_mkd GSM master

  Член од:
  12 дек 2008
  Мислења:
  4.119
  Допаѓања:
  2.015
  Поени од трофеи:
  208

  Кај тебе на совет за женски :)

  Пица ко пица. Убава е секако


  Sent from my iPhone using Tapatalk
   
  На Dzepar, RagingDemon, Војвода и уште 2 други им се допаѓа ова.
 3. krale

  krale GSM master

  Член од:
  6 мар 2011
  Мислења:
  15.059
  Допаѓања:
  9.142
  Поени од трофеи:
  358
  Пробале џабе е :)


  Sent from my iPhone using Tapatalk
   
  На Војвода му/ѝ се допаѓа ова.
 4. Војвода

  Војвода Исфрустриран Неуспешен Тип

  Член од:
  11 авг 2012
  Мислења:
  1.114
  Допаѓања:
  1.462
  Поени од трофеи:
  178
  Телефон:
  Mi5
  РОМ/Верзија:
  MIUI 8 Global dev
  И да не земеме јајца, пак со јајца ќе дојдеме. :) If u know what i mean. :)
  Воах Аболицираниот за воџа велам да го поставиме :D


  Sent from my Redmi Note 3 Pro
   
  На христијан му/ѝ се допаѓа ова.
 5. RagingDemon

  RagingDemon 20h SOT

  Член од:
  26 јун 2011
  Мислења:
  4.050
  Допаѓања:
  4.316
  Поени од трофеи:
  208
  Телефон:
  Nexus Master Race
  РОМ/Верзија:
  OP5, Android Pie
  Кај алфа мобил

  Sent from my iPhone using Tapatalk
   
  На Војвода, Noc 32 и Bumblebee им се допаѓа ова.
 6. Bumblebee

  Bumblebee Администратор®

  Член од:
  3 јан 2012
  Мислења:
  7.073
  Допаѓања:
  6.334
  Поени од трофеи:
  258
  Телефон:
  iPhone 6s
  Bash a:pos:h:pos:ha
   
  На Војвода му/ѝ се допаѓа ова.
 7. OLI-HAUG

  OLI-HAUG Nokia 3310 FTW

  Член од:
  18 фев 2013
  Мислења:
  7.174
  Допаѓања:
  5.499
  Поени од трофеи:
  258
  Ве молам со Аболицирани Заевисти не ме мешајте....

  А и против Крале немам ништо ... Напротив :)


  Sent from my iPad using Tapatalk
   
  На krale му/ѝ се допаѓа ова.
 8. Pane-G

  Pane-G GSM master

  Член од:
  23 јул 2009
  Мислења:
  3.672
  Допаѓања:
  1.314
  Поени од трофеи:
  208
  Телефон:
  iPhone 5s
  За мене барам да се повлече аболиција јас сум чист како солза и не ми треба сендвичи и пици со исклучок може пиво или јегермастер


  Sent from my iPad Air 2 using Tapatalk
   
  На RagingDemon му/ѝ се допаѓа ова.
 9. stefan_mkd

  stefan_mkd GSM master

  Член од:
  12 дек 2008
  Мислења:
  4.119
  Допаѓања:
  2.015
  Поени од трофеи:
  208
  Зашто сте тапа бе? Па ја заклучивте најдобрата тема на форумов. Ај тоа, па и џабе куцав пост. Не ми даде до го пратам ;(


  Sent from my iPhone using Tapatalk
   
  На Alexandermk, OLI-HAUG и Војвода им се допаѓа ова.
 10. filipkir

  filipkir GSM master

  Член од:
  20 сеп 2011
  Мислења:
  2.298
  Допаѓања:
  1.800
  Поени од трофеи:
  208
  Телефон:
  Samsung Galaxy Note3
  РОМ/Верзија:
  KitKat 4.4.2
  Добро што ја заклучија. Таа тема веќе не е потребна бидејки пици веќе не јадам, а и повеќе не ми треба совет за девојки.

  Сепак ќе кажам: ФАЛА ви на сите што ми дадовте добронамерен совет додека таа тема беше активна.
   
  На Војвода му/ѝ се допаѓа ова.

Сподели преку: