Образложувања за избришани теми, аватари, потписи и постови - тука!

Дискусија во форумот 'GSM Macedonia' започната од Божино, 25 фев 2008.

 1. Torte Mobile

  Torte Mobile Супер Модератор

  Член од:
  5 фев 2008
  Мислења:
  9.865
  Допаѓања:
  3.842
  Поени од трофеи:
  258
  Телефон:
  Samsung NOTE 8
  Па пиши му дека е 3600 Slide :D
   
 2. Jane

  Jane Aдминистратор

  Член од:
  1 фев 2008
  Мислења:
  18.512
  Допаѓања:
  1.774
  Поени од трофеи:
  358
  Избришани се сите постови од темата iPhone 3G.
   
 3. ViRuS

  ViRuS Активен Член

  Член од:
  1 јан 1970
  Мислења:
  729
  Допаѓања:
  43
  Поени од трофеи:
  28
  Во административниот дел јас БРИШЕВ работи кој што беа премногу стари и кој што не заслужуваат ни еден бајт да се на форумов!
   
 4. Ддарко

  Ддарко Нов член

  Член од:
  16 апр 2008
  Мислења:
  2.344
  Допаѓања:
  10
  Поени од трофеи:
  0
  Ццц, значи човеку тебе ти давам признаени за електронско јавно комунално претпријатие.
   
 5. Jane

  Jane Aдминистратор

  Член од:
  1 фев 2008
  Мислења:
  18.512
  Допаѓања:
  1.774
  Поени од трофеи:
  358
  Стварно коментаров не ти е на место. Нов член (член со 1 пост) кога бара помош и добие одговор како твојов, никогаш повеќе не го отвара форумов.

  Препукавање не е дозволено јавно на форум. Постојат приватни пораки, систем за репутација (позитивна и Негативна), мсн, скајп, ајсикју....
   
 6. TIM Elektronik

  TIM Elektronik Dess Encrypted

  Член од:
  25 фев 2008
  Мислења:
  2.459
  Допаѓања:
  954
  Поени од трофеи:
  208
  a zasto samo mene me karas:)
  vidi so mi vika,bog da cuvalo od takvi kako mene,a sekoja nedela vo crkva odam......znae li toj kolku pari po sveki i ostanati rekviziti imam daeno?Ne e ubavo,ne e Jane.Poarno da kazese da ne cuva administratorot od vakvi useri,ke bese ok:)
  pozz
   
 7. ackobrod

  ackobrod Модератор

  Член од:
  12 авг 2008
  Мислења:
  1.688
  Допаѓања:
  313
  Поени од трофеи:
  83
  Е ај сега некој нека ме одбрани или пак ако така смета нека не банира и двајцата.Ама муабетот ми беше исто она што Јане го има кажано.Форумов (барем јас така сваќам) треба да служи за размена на знаење и искуства.Е сега доаѓа нов член кој слушнал за овој форум -прв пост ,прво прашање и што добива за одговор?????
  Плус да не зборам за ,, znae li toj kolku pari po sveki i ostanati rekviziti imam daeno?Ne e ubavo,ne e Jane.Poarno da kazese da ne cuva administratorot od vakvi useri,ke bese ok:)
  Еве од мене јавно извинување до сите на форумов , и пак ќе кажам ако на некој му сметам слободно еден бан и решен проблем
   
 8. Jane

  Jane Aдминистратор

  Член од:
  1 фев 2008
  Мислења:
  18.512
  Допаѓања:
  1.774
  Поени од трофеи:
  358
  Ќе прекинете и двајцата да се расправате? Секој нареден ваков пост ќе биде избришан и ќе добие бан 1 недела.
   
 9. Alfa Mobil Team

  Alfa Mobil Team Администратор™

  Член од:
  1 фев 2008
  Мислења:
  17.497
  Допаѓања:
  2.978
  Поени од трофеи:
  358
  Телефон:
  Samsung Galaxy Note4
  РОМ/Верзија:
  SEPF_SM-N910C_5.0.1T
  ај нека попушти некој :)
   
 10. Alfa Mobil Team

  Alfa Mobil Team Администратор™

  Член од:
  1 фев 2008
  Мислења:
  17.497
  Допаѓања:
  2.978
  Поени од трофеи:
  358
  Телефон:
  Samsung Galaxy Note4
  РОМ/Верзија:
  SEPF_SM-N910C_5.0.1T
  глеате шо му прајте на Јане, ќе ми го умрете ортакот млад.

   

Сподели преку: