Образложувања за избришани теми, аватари, потписи и постови - тука!

Дискусија во форумот 'GSM Macedonia' започната од Божино, 25 фев 2008.

 1. Божино

  Божино Член

  Член од:
  25 фев 2008
  Мислења:
  80
  Допаѓања:
  0
  Поени од трофеи:
  8
  Значи уште еден вид на контакт меѓу Администраторите/Модераторите со останатите членови! (шо ти значи демократија :))

  Доколку ве интересира (иако веќе си знаете :)) зошто вашиот пост/тема/аватар/потпис е избришан итн. обратете се овде, тој што ви ја избришал ќе ви даде образложување...
   
 2. Alfa Mobil Team

  Alfa Mobil Team Администратор™

  Член од:
  1 фев 2008
  Мислења:
  17.497
  Допаѓања:
  2.978
  Поени од трофеи:
  358
  Телефон:
  Samsung Galaxy Note4
  РОМ/Верзија:
  SEPF_SM-N910C_5.0.1T
  божино а избришани јузери? хаха.... мислам дека е прерано за вакви теми, но во секој случај не се на одмет. Можеби покасно ќе ги забораивме да ги отвараме.. :) насј тема...
   
 3. Jane

  Jane Aдминистратор

  Член од:
  1 фев 2008
  Мислења:
  18.512
  Допаѓања:
  1.774
  Поени од трофеи:
  358
  Истото му реков:D ќе затреба кога тогаш и ваква тема:)
   
 4. Jane

  Jane Aдминистратор

  Член од:
  1 фев 2008
  Мислења:
  18.512
  Допаѓања:
  1.774
  Поени од трофеи:
  358
  На ДуалКор и Фрик им избришав 4 мислења од темата за Роденденски СМС зашто почнаа да се караат... јебига морав.
   
 5. DualCore

  DualCore Познат Член

  Член од:
  1 фев 2008
  Мислења:
  3.748
  Допаѓања:
  35
  Поени од трофеи:
  78
  Океј бе, уживај ;)
  Што мислиш дека смета, бриши... па админ си да му се сневиди :D
   
 6. Ддарко

  Ддарко Нов член

  Член од:
  16 апр 2008
  Мислења:
  2.344
  Допаѓања:
  10
  Поени од трофеи:
  0
  Ја не бев, он беше :Лево::Лево::Лево:
   
 7. Jane

  Jane Aдминистратор

  Член од:
  1 фев 2008
  Мислења:
  18.512
  Допаѓања:
  1.774
  Поени од трофеи:
  358
  Добро престанете не почињајте и тука.
   
 8. Jane

  Jane Aдминистратор

  Член од:
  1 фев 2008
  Мислења:
  18.512
  Допаѓања:
  1.774
  Поени од трофеи:
  358
  Избришав 3 поста што беа без врска во темата Игра со 4 збора.
   
 9. Jane

  Jane Aдминистратор

  Член од:
  1 фев 2008
  Мислења:
  18.512
  Допаѓања:
  1.774
  Поени од трофеи:
  358
  Ги избришав сите 5-6 поста што беа во темата Купувам Нокиа Е50. За еден прашалник си направивте добар муабет, а темата за купување телефон беше.
   
 10. ViRuS

  ViRuS Активен Член

  Член од:
  1 јан 1970
  Мислења:
  729
  Допаѓања:
  43
  Поени од трофеи:
  28
  јас имав неколку мислења избришано во темата за логото поради офтопик дискусија направена
   

Сподели преку: