Нова "мода" - ХОРОР скриена камера :)

Дискусија во форумот 'Хумор и играчница' започната од Torte Mobile, 4 дек 2012.

 1. Torte Mobile

  Torte Mobile Супер Модератор

  Член од:
  5 фев 2008
  Мислења:
  9.979
  Допаѓања:
  3.914
  Поени од трофеи:
  258
  Телефон:
  Samsung NOTE 8
  Во последно време ко "мода" да им е посебно на овие латино да прават хорор скриени камери :)

  еве ги најдобрите ... подоле давајте ваши коментари, некои мислат дека е смешно, други болно итн   
  На Klanistok, jovce., Pane-G и уште 2 други им се допаѓа ова.
 2. RagingDemon

  RagingDemon 20h SOT

  Член од:
  26 јун 2011
  Мислења:
  4.100
  Допаѓања:
  4.378
  Поени од трофеи:
  208
  Телефон:
  Nexus Master Race
  РОМ/Верзија:
  OP5, Android Pie
  Ексорцистот и девојчето во лифтот се најјаки :D

  Sent from my CMX HTC Pyramid
   
  На Torte Mobile му/ѝ се допаѓа ова.
 3. darentie

  darentie Искусен член

  Член од:
  15 дек 2009
  Мислења:
  1.647
  Допаѓања:
  1.181
  Поени од трофеи:
  178
  Телефон:
  iPhone 6
  Класична глума.Абдали.
   
 4. христијан

  христијан GSM master

  Член од:
  16 сеп 2008
  Мислења:
  4.142
  Допаѓања:
  2.396
  Поени од трофеи:
  208
  Телефон:
  iPhone 6s
  РОМ/Верзија:
  Најново
  Мислам дека е местено ова, пошто несмеат таква скриена камера да прават... Може психички пореметувања да настанат.

  У секој случај она со ковчегот во лифт е многу јако... :D
   
 5. darentie

  darentie Искусен член

  Член од:
  15 дек 2009
  Мислења:
  1.647
  Допаѓања:
  1.181
  Поени од трофеи:
  178
  Телефон:
  iPhone 6
  Како не,опасна работа е.Тужба во најмала рака,ако е вистина треба у апсаана да ги акнат генијалците.
   
 6. krale

  krale GSM master

  Член од:
  6 мар 2011
  Мислења:
  15.088
  Допаѓања:
  9.166
  Поени од трофеи:
  358
  И што ќе пишат на пријава: се исплашив... хаха... па џандарите има да ги шутнат од станица у секунда.

  Баш се сеќавам се погодив случајно во Беко станица кога налета еден онака револтиран - вика ме снимаа без дозвола за скриена камера - џандариве крш, се газат од смеење го испратија да си брка работа и да не доаѓа за глупости друг пат. :)
   
 7. христијан

  христијан GSM master

  Член од:
  16 сеп 2008
  Мислења:
  4.142
  Допаѓања:
  2.396
  Поени од трофеи:
  208
  Телефон:
  iPhone 6s
  РОМ/Верзија:
  Најново
  Не е проблемот што го снимаат.. Еве замисли некој со слабо срце да се погоди овдека, може да умре на лице место. Реално гледано не постои некој што не би се извадил од памет од ова.. А и ти најде со Беко станица да даваш пример.. :)
   
  На krale му/ѝ се допаѓа ова.
 8. darentie

  darentie Искусен член

  Член од:
  15 дек 2009
  Мислења:
  1.647
  Допаѓања:
  1.181
  Поени од трофеи:
  178
  Телефон:
  iPhone 6
  Демек ова е ок според тебе?
   
 9. krale

  krale GSM master

  Член од:
  6 мар 2011
  Мислења:
  15.088
  Допаѓања:
  9.166
  Поени од трофеи:
  358
  абе ја не би го правел, и може да ми го направи вака нешто стварно ќе го напраам леш или зомби, ама па нема основ за тужба.

   
 10. goth50

  goth50 Apple Viking ака Мрсен Металец Модератор

  Член од:
  27 окт 2008
  Мислења:
  3.505
  Допаѓања:
  2.581
  Поени од трофеи:
  208
  Телефон:
  Iphone
  правам ти скриена камера мекот сум ти го украл и сум ти го заменил со ацер хахаххахаха
   

Сподели преку: