Не ме бидува за iGO

Дискусија во форумот 'iGO My Way' започната од internacional, 4 фев 2014.

 1. danix01

  danix01 Член

  Член од:
  28 јул 2011
  Мислења:
  149
  Допаѓања:
  14
  Поени од трофеи:
  18
  Во скопје врши работа го имам тестирано 2–3 пати работеше без грешка. Ако пропуштиш да свртиш некаде тогаш бара друга рута и можно е да те тера да вртиш полукружно.

  Sent from coconut using tapatalk
   
 2. BokUre

  BokUre GSM master

  Член од:
  18 јан 2009
  Мислења:
  11.750
  Допаѓања:
  6.010
  Поени од трофеи:
  358
  абе остај ти Скопје, Скопје е гола вода за разлика од Истамбул.

  веројатно е до апп то зошто има голема мапа за истамбул со пои и тн и споро ги вчитува истите информации иго то.

  Sent from my GT-I9505 using Tapatalk
   
 3. vonuzu

  vonuzu Модератор

  Член од:
  18 окт 2009
  Мислења:
  4.312
  Допаѓања:
  2.025
  Поени од трофеи:
  208
  Телефон:
  Xiaomi Redmi Note 3
  РОМ/Верзија:
  MIUI8 by xiaomi.eu
  Иго 2.4 е испробан од еден куп луѓе што ги познавам, шофери на камиони, низ цела западна европа.. И на телефон и на навигација, нема проблем.

  Sent from my GT-I9300 using Tapatalk
   
  На vlatko.donev му/ѝ се допаѓа ова.
 4. vonuzu

  vonuzu Модератор

  Член од:
  18 окт 2009
  Мислења:
  4.312
  Допаѓања:
  2.025
  Поени од трофеи:
  208
  Телефон:
  Xiaomi Redmi Note 3
  РОМ/Верзија:
  MIUI8 by xiaomi.eu
  Стави навигон за споредба и пробај следниот пат.

  Sent from my GT-I9300 using Tapatalk
   
 5. fenomenmk

  fenomenmk Познат Член

  Член од:
  14 ное 2009
  Мислења:
  1.089
  Допаѓања:
  466
  Поени од трофеи:
  83
  има посебен Navigon Turkey барем за IOS, kaj него не би требало да има проблем.
  Што се однесува за споредба, во Белград Иго многу подоро се снаоѓаше од Navigon ЕU.
   
 6. GoRRaN

  GoRRaN Allmighty модератор

  Член од:
  24 окт 2008
  Мислења:
  4.751
  Допаѓања:
  2.066
  Поени од трофеи:
  208
  Насловов на темава вришти..
  Јас сум го користел iGO и тоа баш во Истанбул... Одлично се покажа...

  До тебе е батка

  Sent from my Nexus 5 using Tapatalk
   
 7. BokUre

  BokUre GSM master

  Член од:
  18 јан 2009
  Мислења:
  11.750
  Допаѓања:
  6.010
  Поени од трофеи:
  358
  мене лани на с4 од скопје па скоро до демир капија му требаше да ме лоцира, а со навигон одма ме лоцираше.

  се дур нема официјална вер како набигон се вака ќе биде.

  Sent from my HTC One X using Tapatalk
   
 8. Kapistec

  Kapistec Искусен член

  Член од:
  9 авг 2011
  Мислења:
  1.524
  Допаѓања:
  1.027
  Поени од трофеи:
  178
  Телефон:
  Galaxy 10 white
  Sygic 13.4.1 што ја постави Атом e топ навигација. Поготово HUD опцијата (за рефлектирање на шофершајбна за навечер) супер работи. Има и за Андроид и за Ајфон.
   
 9. Alexx

  Alexx GSM master

  Член од:
  23 јан 2013
  Мислења:
  2.190
  Допаѓања:
  2.676
  Поени од трофеи:
  208
  Телефон:
  iPhone 6s
  РОМ/Верзија:
  iOS 11.1
  Најдобра навигација за телефон е CoPilot, без дискусија. Те лоцира за 30 секунди, башка има и најубав интерфејс.
   
 10. Bumblebee

  Bumblebee Администратор®

  Член од:
  3 јан 2012
  Мислења:
  7.073
  Допаѓања:
  6.334
  Поени од трофеи:
  258
  Телефон:
  iPhone 6s
  Абе најдобри се гугл мапс , кој што сака нека збори хххх :)


  Sent from my iPhone 5S using Tapatalk
   

Сподели преку: