Нексус 4 со 32гб и LTE

Дискусија во форумот 'LG Nexus 4 E960' започната од zokimk, 25 апр 2013.

 1. zokimk

  zokimk Искусен член

  Член од:
  25 мар 2012
  Мислења:
  1.821
  Допаѓања:
  1.712
  Поени од трофеи:
  178
  Ќе дознаеме за помалку од месец дена ;)
  Некако многу во тајност е оваа година...

  Sent from my Nexus 4 using Tapatalk 2
   

Сподели преку: