Нексус 4, можен проблем со батерија.

Дискусија во форумот 'LG Nexus 4 E960' започната од Војвода, 18 дек 2013.

 1. krale

  krale GSM master

  Член од:
  6 мар 2011
  Мислења:
  15.059
  Допаѓања:
  9.142
  Поени од трофеи:
  358

  Кога веќе сме кај што рекле старите, старите имаат исто така кажано - „кој елџи сее, елџи и ќе жнее“ (стара мариовска поговорка).
   
  На Bumblebee му/ѝ се допаѓа ова.
 2. Војвода

  Војвода Исфрустриран Неуспешен Тип

  Член од:
  11 авг 2012
  Мислења:
  1.114
  Допаѓања:
  1.462
  Поени од трофеи:
  178
  Телефон:
  Mi5
  РОМ/Верзија:
  MIUI 8 Global dev
  ај ќе пробам и со рекалибрација :)
  Велиш ? уфф кој ќе троши пари на Верту сеа :/
  Турците се криви, убаво Пејо, Нексус си користеше, али овие го излажаа, демек ефендија се станувало со ајфон само :)
  Иначе слушнав исто една стара македонска приказна, за црешовото топче :) Тоа уствари било ајфон ставен во дрвена цевка, и се детонирало така што се поврзувал на полнач :D Хахахахахахахахаха
  Да се нашалиме малце :)


  Sent from my Nexus 4 using Tapatalk
   
  На krale му/ѝ се допаѓа ова.

Сподели преку: