Некој да не има сликички?!?

Дискусија во форумот 'GSM Macedonia' започната од Jane, 16 јун 2008.

 1. Callidus

  Callidus Модератор

  Член од:
  7 јун 2008
  Мислења:
  1.216
  Допаѓања:
  456
  Поени од трофеи:
  83
  Телефон:
  Galaxy S5
  [​IMG]

  ова е нов дизајн (со истите димензии). копчето е вакво со црна рамка (останатото црно ке биде транспарент). ако ви се допаѓа овој дизајн, ке ги направам и останатите копчиња и на крај ке додадам мали сликички.
   
 2. Jane

  Jane Aдминистратор

  Член од:
  1 фев 2008
  Мислења:
  18.512
  Допаѓања:
  1.774
  Поени од трофеи:
  358
  Не си ме сфатил можеби. Копчињава ќе останат тие што се. Сликичките што се до нив само тие треба да се сменат:D. Иначе големо е твоево копче...

  Значи сликичките од змејовите, човечињата... тие треба да се сменат. Да ти ги пратам ако не psd фајловите па да ги смениш само нив?
   
 3. DualCore

  DualCore Познат Член

  Член од:
  1 фев 2008
  Мислења:
  3.748
  Допаѓања:
  35
  Поени од трофеи:
  78
  Би можело и да се преведат ;)
   
 4. Jane

  Jane Aдминистратор

  Член од:
  1 фев 2008
  Мислења:
  18.512
  Допаѓања:
  1.774
  Поени од трофеи:
  358
  Скроз ги заборавив. Ај денес ќе ги преведам и ќе ги закачам без сликички. Па сликички после ќе додадеме кога ќе најде некој адекватни.
   
 5. Jane

  Jane Aдминистратор

  Член од:
  1 фев 2008
  Мислења:
  18.512
  Допаѓања:
  1.774
  Поени од трофеи:
  358
  Еве ги .psd фајловите кој сака и има идеја, може да ги едитира и нека ги постира копчињата.
   

  Прикачени податотеки:

Сподели преку: