Некоја игра за п990и

Дискусија во форумот 'UIQ' започната од Filip, 29 авг 2009.

 1. Filip

  Filip Член - Шизик

  Член од:
  24 фев 2008
  Мислења:
  1.372
  Допаѓања:
  232
  Поени од трофеи:
  63
  Телефон:
  iPhone 6S
  РОМ/Верзија:
  iOS 9.3.2
  шетнав низ форумов ама не најдов некоја игра за п990 ај ако има некој линк или нешто слично нека пише... по можност некоја добра игра, и да не биде барби...хаха :)
   
 2. Torte Mobile

  Torte Mobile Супер Модератор

  Член од:
  5 фев 2008
  Мислења:
  9.866
  Допаѓања:
  3.843
  Поени од трофеи:
  258
  Телефон:
  Samsung NOTE 8
  Кааде бе тука темава ... друже има посебен под-форум за UIQ симбиан еве ...

  http://forum.gsmmkd.com/forumdisplay.php?f=94

  тука имаш игри и апликации ... бајдвеј преместете ја темава во побарувања на UIQ ...
   
 3. Ддарко

  Ддарко Нов член

  Член од:
  16 апр 2008
  Мислења:
  2.344
  Допаѓања:
  10
  Поени од трофеи:
  0
  На погрешно место ти е отворна темата.

  едит: преместено.
   

Сподели преку: