Најј членови,теми,мислења... за 2014та

Дискусија во форумот 'GSM Macedonia' започната од Bumblebee, 4 дек 2014.

 1. SaleSk

  SaleSk Познат Член

  Член од:
  16 јан 2010
  Мислења:
  579
  Допаѓања:
  405
  Поени од трофеи:
  63
  Мое мислење е дека најголеми новитети внесе @the_maker со производите и телефоните кои ги донесе од брендот Xiaomi.
  Со самото тоа го размрда пазарот и стереотипите за користење на Епл, Самсунг и ЛГ.
  Внесе многу новитети и се донесоа навистина квалитетни уреди.
  Нов бренд кај нас, мене ми изгледа како голема конкуренција на претходно наброените.
  Ке оставиме времето да покаже, но мислам дека навистина има нешто што ги движи работите напред.
   
  На Pane-G, Alfa Mobil Team, naumdb и уште 12 други им се допаѓа ова.
 2. the_maker

  the_maker Mi Модератор

  Член од:
  9 сеп 2014
  Мислења:
  2.967
  Допаѓања:
  5.305
  Поени од трофеи:
  208
  Телефон:
  Mi 6
  :) благодарам за довербата..
   
  На Pane-G, Dzepar, OLI-HAUG и уште 4 други им се допаѓа ова.
 3. haCk0r

  haCk0r GSM master

  Член од:
  11 сеп 2014
  Мислења:
  2.389
  Допаѓања:
  2.051
  Поени од трофеи:
  208
  Нај плачко крале :)
   
 4. Noc 32

  Noc 32 Супер Модератор

  Член од:
  13 сеп 2009
  Мислења:
  1.543
  Допаѓања:
  1.390
  Поени од трофеи:
  178
  За пост на годината го номинирам постот на @Trajcheto каде што бараше да му ги напишеме писмените ама малку побрзо пошто до вечер немаше дома да се врати :vozbuden::vozbuden::vozbuden::pos::pos::pos:
   
  Alexx, Effendi, Ilija и на уште 1 друга личност им се допаѓа ова.
 5. Bumblebee

  Bumblebee Администратор®

  Член од:
  3 јан 2012
  Мислења:
  7.073
  Допаѓања:
  6.334
  Поени од трофеи:
  258
  Телефон:
  iPhone 6s
  На Noc 32 и the_maker им се допаѓа ова.
 6. the_maker

  the_maker Mi Модератор

  Член од:
  9 сеп 2014
  Мислења:
  2.967
  Допаѓања:
  5.305
  Поени од трофеи:
  208
  Телефон:
  Mi 6
  хахахахаха, еј, ај да ми ги причува некој децата, ќе го номинирам за НАЈКОРИСЕН ЧЛЕН! :pos::pos:
   
  На Noc 32 и Dzepar им се допаѓа ова.
 7. Effendi

  Effendi Искусен член

  Член од:
  23 дек 2010
  Мислења:
  746
  Допаѓања:
  848
  Поени од трофеи:
  158
  Мислам оти категорииве не се совпаѓаат за овој форум.Пример: Најзаљубен.
  На форум со 98,5 машка популација мислам оти потешко ќе глуми некој најзаљубен освен ако се однесува кон неговиот телефон,или пак ако го знае човек во приватен живот али тоа не се рачуна за на форум.
  Најготвач исто незнам што сме готвеле на форумов,али знам дека никој не се пофалил сеуште “Само што се налапав сарми и испив кригла пиво“. И тоа отпаѓа. Треба малце да ги едитираме за во наш стил,телефонџиски,пример Најтелефонџија,корисник што секој втор ден мења нов телефон, нај-маркетинг јузер,кој цело време фали некоја фирма, најретро,корисник со најстар телефон, итн.
  Ај бе лесно е:)
   
  На psyside и the_maker им се допаѓа ова.
 8. Bumblebee

  Bumblebee Администратор®

  Член од:
  3 јан 2012
  Мислења:
  7.073
  Допаѓања:
  6.334
  Поени од трофеи:
  258
  Телефон:
  iPhone 6s
  Може може, ја реков ги ископирав од кајгана...
  Ако има некои идеи нека напише слободно.

  Sent from my Nexus 5
   
  На Dzepar и the_maker им се допаѓа ова.
 9. vonuzu

  vonuzu Модератор

  Член од:
  18 окт 2009
  Мислења:
  4.313
  Допаѓања:
  2.025
  Поени од трофеи:
  208
  Телефон:
  Xiaomi Redmi Note 3
  РОМ/Верзија:
  MIUI8 by xiaomi.eu
  Имаше пред 2-3 години еден пост за љубов, итоа беше постиран од машко..но следните постови беа кома..го утепавме дечкото а он само сакаше да каже колку боли љубовта

  Sent from my Note II using Tapatalk
   
  На stefan_mkd и the_maker им се допаѓа ова.
 10. the_maker

  the_maker Mi Модератор

  Член од:
  9 сеп 2014
  Мислења:
  2.967
  Допаѓања:
  5.305
  Поени од трофеи:
  208
  Телефон:
  Mi 6
  Епа апдејтирај ја листата на ОП и ќе бидеме во тек, па ќе даваме предлози :)

  Sent from my MI 4W
   

Сподели преку: