Најј членови,теми,мислења... за 2014та

Дискусија во форумот 'GSM Macedonia' започната од Bumblebee, 4 дек 2014.

 1. Bumblebee

  Bumblebee Администратор®

  Член од:
  3 јан 2012
  Мислења:
  7.073
  Допаѓања:
  6.334
  Поени од трофеи:
  258
  Телефон:
  iPhone 6s
  Ве молам само без тролање...

  Темава ја отворам со цел да се одбележат најдобрите членови,мислења,теми и друго ако ви текне :D
  Може и најлоши :D

  Обавезно тагнување на членот, цитирање на некое мислење или линк од тема... зависи нели што сакате да постирате :)

  Еве некои категории за членови, можете исто така колки и кои сакате да ги пишете, превземано од кајгана :D
  Најдобар мод/админ:
  Најлош мод/админ:
  Нај андроидџија:
  Нај кастомизатор(кој навеќе менува ромови)
  Нај келнер(со најголем послужавник/телефон)
  Нај јабучар:
  Нај латиничар:
  Нај скупџија:
  Нај себичен:
  Нај гагач:
  Најинтелигентен форумџија:
  Најглупав форумџија:
  Најавторитетен форумџија:
  Најдуховит:
  Најсериозен:
  Најтупаџија:
  Најпровокатор:
  Најспамер:
  Најдудлач:
  Најкреативен:
  Најлажго:
  Најмистериозен:
  Најплачко:
  Најнегативен:
  Најпозитивен:
  Најприземен (објективен):
  Најзабеган:
  Најдрзок:
  Најдиректен:
  Најдосаден:
  Форумџија со најтапа смисла за хумор :

  :pucki::pucki::pucki::pucki::pucki::pucki::pucki::pucki::pucki::pucki::pucki::pucki::pucki::pucki::pucki::pucki::pucki::pucki::pucki::pucki:
   
  На the_maker му/ѝ се допаѓа ова.
 2. Gajche

  Gajche GSM master

  Член од:
  26 јун 2011
  Мислења:
  7.980
  Допаѓања:
  8.116
  Поени од трофеи:
  258
  Најдосаден-Јас
  Форумџија со најтапа смисла за хумор-Јас
  Најдудлач-Јас
  Најзабеган-Се знае-пак јас :)

  Sent from my Meizu MX4 using Tapatalk
   
  Последна промена: 4 дек 2014
  На Noc 32, the_maker, goth50 и уште 4 други им се допаѓа ова.
 3. krale

  krale GSM master

  Член од:
  6 мар 2011
  Мислења:
  15.059
  Допаѓања:
  9.142
  Поени од трофеи:
  358
  Номиниран во сите категориииии хаха...
   
  На the_maker, goth50, Bumblebee и уште 2 други им се допаѓа ова.
 4. krale

  krale GSM master

  Член од:
  6 мар 2011
  Мислења:
  15.059
  Допаѓања:
  9.142
  Поени од трофеи:
  358
  Најдобар мод/админ: @haCk0r
  Најлош мод/админ: @haCk0r
   
  Noc 32, the_maker, goth50 и на уште 1 друга личност им се допаѓа ова.
 5. DigitalDreamer

  DigitalDreamer GSM master

  Член од:
  20 фев 2009
  Мислења:
  2.825
  Допаѓања:
  2.354
  Поени од трофеи:
  208
  Телефон:
  Xperia X
  РОМ/Верзија:
  7.0
  Најдобар мод/админ: @Bumblebee

  Најинтелигентен форумџија: @Gajche

  Најавторитетен форумџија: @krale

  Најприземен (објективен): @Gajche

  За другите категории и немам некое мислење засега.
  Ама од овие 2 членови ми беа најинтересни постовите за читање.
   
  На MacedonianBoy, Noc 32, goth50 и уште 2 други им се допаѓа ова.
 6. krale

  krale GSM master

  Член од:
  6 мар 2011
  Мислења:
  15.059
  Допаѓања:
  9.142
  Поени од трофеи:
  358
  Најплачко: R.D.
   
  На MacedonianBoy, goth50, Bumblebee и уште 2 други им се допаѓа ова.
 7. Bumblebee

  Bumblebee Администратор®

  Член од:
  3 јан 2012
  Мислења:
  7.073
  Допаѓања:
  6.334
  Поени од трофеи:
  258
  Телефон:
  iPhone 6s
  Кој е тој ? Мора таг иначе ке ти го избришам мислењето.:wiggle::sneaky:
   
  На goth50 му/ѝ се допаѓа ова.
 8. krale

  krale GSM master

  Член од:
  6 мар 2011
  Мислења:
  15.059
  Допаѓања:
  9.142
  Поени од трофеи:
  358
  Се повикува лицето R.D. само да заплаче на темава, да не мора други да го расплакуваат :)
   
  На the_maker и goth50 им се допаѓа ова.
 9. goth50

  goth50 Apple Viking ака Мрсен Металец Модератор

  Член од:
  27 окт 2008
  Мислења:
  3.500
  Допаѓања:
  2.578
  Поени од трофеи:
  208
  Телефон:
  Iphone
  Најтема МРСНИ МЕТАЛЦИ нормално :)
   
  Effendi, the_maker, Gajche и на уште 1 друга личност им се допаѓа ова.
 10. Gajche

  Gajche GSM master

  Член од:
  26 јун 2011
  Мислења:
  7.980
  Допаѓања:
  8.116
  Поени од трофеи:
  258
  Како што веќе кажа @goth50,
  нај Он-топик тема
  испадна оваа :D

  Sent from my Meizu MX4 using Tapatalk
   
  На Dzepar и the_maker им се допаѓа ова.

Сподели преку: