Најтешката игра на светот

Дискусија во форумот 'Игри' започната од .::SCORPION::., 17 ное 2008.

 1. Ilija

  Ilija GSM master

  Член од:
  24 мар 2010
  Мислења:
  2.027
  Допаѓања:
  1.624
  Поени од трофеи:
  208
  Телефон:
  Huawei P9 lite
  Темата не е која е најтешката игра, не е прашање, види убаво, не скокај одма :)
   
 2. DigitalDreamer

  DigitalDreamer GSM master

  Член од:
  20 фев 2009
  Мислења:
  2.818
  Допаѓања:
  2.344
  Поени од трофеи:
  208
  Телефон:
  Xperia X
  РОМ/Верзија:
  7.0
 3. filipkir

  filipkir GSM master

  Член од:
  20 сеп 2011
  Мислења:
  2.315
  Допаѓања:
  1.813
  Поени од трофеи:
  208
  Телефон:
  Samsung Galaxy Note3
  РОМ/Верзија:
  KitKat 4.4.2
  Како сум се нервирал со играва на времето. Ми идеше тастатурата со се комјутерот да ги фрлам низ прозор баш поради оваа игра :)
   

Сподели преку: