Најдоброто фаќање на крст за Водици - ever!

Дискусија во форумот 'Македонија и свет' започната од Alfa Mobil Team, 19 јан 2013.

 1. Alfa Mobil Team

  Alfa Mobil Team Администратор™

  Член од:
  1 фев 2008
  Мислења:
  17.483
  Допаѓања:
  2.985
  Поени од трофеи:
  358
  Телефон:
  Samsung Galaxy Note4
  РОМ/Верзија:
  SEPF_SM-N910C_5.0.1T
   
  На Kapistec, BokUre, TaleNT и уште 2 други им се допаѓа ова.
 2. TaleNT

  TaleNT Активен Член

  Член од:
  21 јан 2012
  Мислења:
  290
  Допаѓања:
  99
  Поени од трофеи:
  28
  Ова е од лани Vodici Berlin 2012 frlanje na krstot :)
   
 3. AtoM-AnT

  AtoM-AnT Модератор

  Член од:
  26 мар 2010
  Мислења:
  2.187
  Допаѓања:
  919
  Поени од трофеи:
  208
  Среќа што не се удави човекот во толку длабока вода и не ми е јасно како го фати крстот во толку голема конкуренција :pos::pos::pos::pos:
   
  На BokUre му/ѝ се допаѓа ова.
 4. Torte Mobile

  Torte Mobile Супер Модератор

  Член од:
  5 фев 2008
  Мислења:
  9.979
  Допаѓања:
  3.914
  Поени од трофеи:
  258
  Телефон:
  Samsung NOTE 8
   
  На solo му/ѝ се допаѓа ова.
 5. Alumen :)

  Alumen :) Активен Член

  Член од:
  8 апр 2012
  Мислења:
  495
  Допаѓања:
  123
  Поени од трофеи:
  43
  Телефон:
  Huawei Ascend P7
  РОМ/Верзија:
  4.4.2/EMUI 3.0
 6. NeNo-94

  NeNo-94 iModerator

  Член од:
  7 окт 2011
  Мислења:
  1.041
  Допаѓања:
  743
  Поени од трофеи:
  113
  BItch Please :D
   
 7. Alumen :)

  Alumen :) Активен Член

  Член од:
  8 апр 2012
  Мислења:
  495
  Допаѓања:
  123
  Поени од трофеи:
  43
  Телефон:
  Huawei Ascend P7
  РОМ/Верзија:
  4.4.2/EMUI 3.0
  Ме уништи :(
   
 8. Bumblebee

  Bumblebee Администратор®

  Член од:
  3 јан 2012
  Мислења:
  7.242
  Допаѓања:
  6.450
  Поени од трофеи:
  258
  Телефон:
  iPhone 6s
  па денес на вардар рекоа поповите ако не искочат од реката, ќе го фрлале у такво нешто буренце ли што ти ја знам...
  комедии
   
 9. krale

  krale GSM master

  Член од:
  6 мар 2011
  Мислења:
  15.088
  Допаѓања:
  9.166
  Поени од трофеи:
  358
  И ова не е лошо...  п.с. Интересно четиво за „побожнава“ во коментарите овде...
   
 10. Alumen :)

  Alumen :) Активен Член

  Член од:
  8 апр 2012
  Мислења:
  495
  Допаѓања:
  123
  Поени од трофеи:
  43
  Телефон:
  Huawei Ascend P7
  РОМ/Верзија:
  4.4.2/EMUI 3.0
  Доста се заебаваме, ова е најако..
   
  На miro, krale и Ilija им се допаѓа ова.

Сподели преку: