Најдобар форумски коментар за 2013

Дискусија во форумот 'Забава и култура' започната од Callidus, 4 дек 2013.

 1. Callidus

  Callidus Модератор

  Член од:
  7 јун 2008
  Мислења:
  1.216
  Допаѓања:
  456
  Поени од трофеи:
  83
  Телефон:
  Galaxy S5
  Идејата ја даде Noc 32 во темата „Писмена“, така што првиот предлог е следниот:

  На прашањето „дали треба во писмената да се спомне и шарац на Крале Марко“, Трајчето одговара со

   
  На tanevski и Noc 32 им се допаѓа ова.
 2. Alumen :)

  Alumen :) Активен Член

  Член од:
  8 апр 2012
  Мислења:
  495
  Допаѓања:
  123
  Поени од трофеи:
  43
  Телефон:
  Huawei Ascend P7
  РОМ/Верзија:
  4.4.2/EMUI 3.0
  Штета што отиде во канта, ќе имаше уште многу бисери да се насмееме.. Кога ја читав првиот пат се скинав од смеење.
   
 3. Bozo

  Bozo Seduce and destroy

  Член од:
  20 дек 2009
  Мислења:
  512
  Допаѓања:
  63
  Поени од трофеи:
  28
  :pos:
   
 4. Bumblebee

  Bumblebee Администратор®

  Член од:
  3 јан 2012
  Мислења:
  7.242
  Допаѓања:
  6.450
  Поени од трофеи:
  258
  Телефон:
  iPhone 6s
  haha торте партибрејкер , требаше да го остаи уште малце ахахах

  а на коментарите на крале и илче се мрднав од смеење,тој будала а па овие бетер хахахха

  пс. а најголема иронија што крале се вика марко, абе се издишав од смеење...
   
 5. Noc 32

  Noc 32 Супер Модератор

  Член од:
  13 сеп 2009
  Мислења:
  1.555
  Допаѓања:
  1.414
  Поени од трофеи:
  178
  Искрено, интересно би било да имаме две категории, едната ќе биде навистина за најдобар пост или коментар или севкупно тема а другата.. па другата категорија да биде од типот на дечкото со писмената :D
   
 6. Alumen :)

  Alumen :) Активен Член

  Член од:
  8 апр 2012
  Мислења:
  495
  Допаѓања:
  123
  Поени од трофеи:
  43
  Телефон:
  Huawei Ascend P7
  РОМ/Верзија:
  4.4.2/EMUI 3.0
  Torte партибрејкер:!!!:

  Sent from my HUAWEI Y300-0100 using Tapatalk 4
   
 7. tanevski

  tanevski Познат Член

  Член од:
  1 авг 2008
  Мислења:
  604
  Допаѓања:
  291
  Поени од трофеи:
  63
  Кога имам тежок ден јас само ке си ги прочитам коментарите од дотичната тема Писмена ке си се изнасмеам слатко и опааа денот тргнал на подобро едноставно подобро нешто не сум прочитал на форумов ха ха ха.
   
  На Noc 32 му/ѝ се допаѓа ова.

Сподели преку: