Направив Нова Игра на Google Play, пробајте ја!

Дискусија во форумот 'Мобилни телефони и таблети' започната од Droid, 10 јул 2018.

?

Дали ви се допаѓа?

 1. Одлична

  0 гласови
  0,0%
 2. Многу Добра

  100,0%
 3. Добра

  0 гласови
  0,0%
 4. Лоша

  0 гласови
  0,0%
 5. Многу Лошо

  0 гласови
  0,0%
 1. Droid

  Droid Нов член

  Член од:
  10 јул 2018
  Мислења:
  2
  Допаѓања:
  1
  Поени од трофеи:
  1
  Телефон:
  Samsung
  За сите оние кој го сакаат фудбалот, тука можете да проверите колку добро ги познавате играчите, а ако не ги знаете можете да ги научите полесно.

  Ајде ГЕЈМЕРИ ми треба вашето мислење за играта, слободно изразете се во коментарите подоле, така многу ќе ми помогнете, освен тоа оставете и солиден review на google play со притискање на линкот подолу за да може полесно да се пребарува :)


  Повеќе детали на следниот линк:
  https://play.google.com/store/apps/details?id=com.alektoni.guessthefootballplayerrussianedition

  [​IMG]
  [​IMG]
  [​IMG]
   

Сподели преку: