Навигација за IPhone

Дискусија во форумот 'iOS навигации' започната од ackobrod, 10 јан 2010.

 1. ackobrod

  ackobrod Модератор

  Член од:
  12 авг 2008
  Мислења:
  1.688
  Допаѓања:
  313
  Поени од трофеи:
  83
  Kако што кажува насловот.Станува збор за Igo My Way 2009.Единствено што можам да кажам е дека мапата за Македонија е сиромашна , со исклучок на Скопје ( и тоа е делумно)
  Па повелете пробајте и кажете
  http://torcache.com/torrent/79D4C66F6F44E4DF777DD7A69F7D3B8912E9B0FE.torrent
   
 2. BokUre

  BokUre GSM master

  Член од:
  18 јан 2009
  Мислења:
  11.750
  Допаѓања:
  6.010
  Поени од трофеи:
  358
  НЕ го бива :D
   
 3. ackobrod

  ackobrod Модератор

  Член од:
  12 авг 2008
  Мислења:
  1.688
  Допаѓања:
  313
  Поени од трофеи:
  83
  Оти....???
  Не функционира , не се инсталира или нечини софтверот како целина ?????
  (Пошто немам Ајфон , а и не гаам некои симпатии спрема него , неможам да пробам.)
  Наводно добар софтвер .......Велам наводно
   
 4. brzi82

  brzi82 Познат Член

  Член од:
  2 фев 2010
  Мислења:
  903
  Допаѓања:
  258
  Поени од трофеи:
  63
  na iphone kolku sto znam jas Garmin ne moze da se instalira,ama moze tom tom,ama toj ne e detalen kako Garminot,i mene me interesirase za iphone i vidov deka moze samo tom tom,so mene ne mi se sviga posto zasega e daleku zad Garmin,pozdrav
   
 5. nikola3103

  nikola3103 Член

  Член од:
  14 мар 2010
  Мислења:
  186
  Допаѓања:
  4
  Поени од трофеи:
  18
  Здраво,

  Видов дека iGO навигацијата ја имало и за iPhone, јас ја користев на андроид уред и сум многу задоволен од неа, па сега сакам да ја ставам и на iPhone-ot, пред некоја недела купив iPhone 6 мегутоа тоа ми е прв пат воопшто да користам било што од Apple. Па ме интересира дали има некој начин и ако може туториалче чекор по чекор како да инсталирам iGo на iPhone-от мегутоа без jail break и тие работи (бидејки моментално нема) бидејки е скроз нов и не сакам да го давам по сервиси да ми го чачакаат.

  Фала ви :)
   
 6. element

  element Нов член

  Член од:
  29 дек 2015
  Мислења:
  11
  Допаѓања:
  13
  Поени од трофеи:
  3
  Телефон:
  iPhone 6
  Може некој да проба дали работи добро навигацијата Waze?
  Јас за жал неможам да ја пробам дали работи во Македонија :DD:
   

Сподели преку: