Навигација за IOS без jailbreak

Дискусија во форумот 'iOS навигации' започната од damJANev, 3 авг 2019.

?

Што користите/препорачувате?

Анкетата е затворена 6 авг 2019.
 1. Google Maps (со offline карти)

  0 гласови
  0,0%
 2. Here WeGo

  0 гласови
  0,0%
 3. Maps.me

  0 гласови
  0,0%
 4. Sygic (со плаќање)

  0 гласови
  0,0%
 5. Sygic (без плаќање)

  0 гласови
  0,0%
 6. Mapy.cz

  0 гласови
  0,0%
 7. Друго (детали во коментар)

  0 гласови
  0,0%
 1. damJANev

  damJANev Член

  Член од:
  26 апр 2011
  Мислења:
  150
  Допаѓања:
  20
  Поени од трофеи:
  18
  Да си кажете мислење ;-)
   
 2. krema

  krema Нов член

  Член од:
  15 сеп 2010
  Мислења:
  10
  Допаѓања:
  2
  Поени од трофеи:
  3
  Here и maps.me


  Sent from my iPhone using Tapatalk
   
  На goran му/ѝ се допаѓа ова.

Сподели преку: