Мод за Control Panel

Дискусија во форумот 'UIQ' започната од Domecot, 12 јул 2009.

 1. Domecot

  Domecot Нов член

  Член од:
  11 авг 2008
  Мислења:
  841
  Допаѓања:
  1
  Поени од трофеи:
  0
  Ова е добиедно со мешање на РОМ-от на г900 и п1.
  Ископирајте го закачениот фајл за да го добиете ова:
  [​IMG]
  Одпакувајте го фолдерот и копирајте го фајлот во C/Resource/Apps.
   

  Прикачени податотеки:

Сподели преку: