Ми требаат мапи за ТОМТОМ навигација

Дискусија во форумот 'Останати софтвери за навигација' започната од ilche11, 20 мар 2012.

 1. tomi.petrovski

  tomi.petrovski Член

  Член од:
  26 сеп 2011
  Мислења:
  47
  Допаѓања:
  3
  Поени од трофеи:
  8
  Почитувани пријатели, би ве замолил ако знае некој каде и како да ги обновам мапите за томтом го 910 ?

  Ви благодарам
   
 2. riki511

  riki511 Член

  Член од:
  17 јан 2013
  Мислења:
  71
  Допаѓања:
  5
  Поени од трофеи:
  8
  одговараат за 910 ?или пуши ми мапи поздрав...
   
 3. Alfa Mobil Team

  Alfa Mobil Team Администратор™

  Член од:
  1 фев 2008
  Мислења:
  17.483
  Допаѓања:
  2.985
  Поени од трофеи:
  358
  Телефон:
  Samsung Galaxy Note4
  РОМ/Верзија:
  SEPF_SM-N910C_5.0.1T
  Хелл-о, имам TomTom z1230 па треба да му ги апдејтувам мапите, некој бесплатен метод па макар и од 2017та мапи нека се :)
   
 4. Noc 32

  Noc 32 Супер Модератор

  Член од:
  13 сеп 2009
  Мислења:
  1.555
  Допаѓања:
  1.414
  Поени од трофеи:
  178
  Случајно некој да не има македонска и /или грчка мапа за ТомТом Carminat за Renault?
   

Сподели преку: