Мислење и искуство за VIVAX телевизори?

Дискусија во форумот 'Електроника' започната од Jupiter, 30 јун 2016.

 1. Jupiter

  Jupiter Активен Член

  Член од:
  4 сеп 2015
  Мислења:
  196
  Допаѓања:
  119
  Поени од трофеи:
  43
  Телефон:
  Xiaomi Mi5 Prime
  РОМ/Верзија:
  MIUI 8 Global Beta

Сподели преку: