ИНФО Миграција на нов сервер! Форумот ќе биде off-line од 29.01.2017 по 17ч.

Дискусија во форумот 'GSM Macedonia' започната од Alfa Mobil Team, 27 јан 2017.

 1. stefan_mkd

  stefan_mkd GSM master

  Член од:
  12 дек 2008
  Мислења:
  4.119
  Допаѓања:
  2.015
  Поени од трофеи:
  208
  Жив е јанко? :)
   

Сподели преку: