Мапи Here 2017.Q1 за iGO Primo и iGO Nextgen

Дискусија во форумот 'iGO' започната од dejanmanasiev, 30 мај 2017.

 1. dejanmanasiev

  dejanmanasiev Познат Член

  Член од:
  28 јун 2011
  Мислења:
  465
  Допаѓања:
  285
  Поени од трофеи:
  63
  Телефон:
  Xiaomi Mi A1
  magnet:?xt=urn:btih:4e6f61c27bf53b6afdae0de37bb5dec80721e96b&dn=HERE_Q1_2017
   
  На Dzepar, goran, Staned и уште 2 други им се допаѓа ова.
 2. IvicaKuzmanovski

  IvicaKuzmanovski Нов член

  Член од:
  30 мар 2015
  Мислења:
  2
  Допаѓања:
  0
  Поени од трофеи:
  1
  Телефон:
  Galaxy Alpha
  Имам инсталирано IgoNextgen, .Се супер работи но не ми ги чита мапите што ги додавам. Инсталирани се само МК и се што ке додадам не се ажурира. Инаку е инсталиран на SD. Каде грешам
   
 3. Staned

  Staned Нов член

  Член од:
  18 дек 2011
  Мислења:
  25
  Допаѓања:
  2
  Поени од трофеи:
  3
  Провери дали ги имаш соодветните лиценци!
   

Сподели преку: