Мапи за навигација Becker Ready 43 Traffic

Дискусија во форумот 'WinCE' започната од petar_staff, 30 мај 2018.

 1. petar_staff

  petar_staff Активен Член

  Член од:
  2 окт 2012
  Мислења:
  127
  Допаѓања:
  39
  Поени од трофеи:
  28
  Здраво барам мапи за горенаведената навигација,само да потсетам оти се шо имаше на навигацијата е избришано.

  Sent from my E5603 using Tapatalk
   
 2. petar_staff

  petar_staff Активен Член

  Член од:
  2 окт 2012
  Мислења:
  127
  Допаѓања:
  39
  Поени од трофеи:
  28
  енибади?
  бидува некако да се среди или не?
   
 3. petar_staff

  petar_staff Активен Член

  Член од:
  2 окт 2012
  Мислења:
  127
  Допаѓања:
  39
  Поени од трофеи:
  28
  Иначе сега најдов зачувани фолдери од навигацијата па можеби полесно ке се среди (сум ги зачувал на усб),само со овие фолдери не работеше па ми даваше ерор
  [​IMG]
   
 4. DigitalDreamer

  DigitalDreamer GSM master

  Член од:
  20 фев 2009
  Мислења:
  2.897
  Допаѓања:
  2.454
  Поени од трофеи:
  208
  Телефон:
  Xperia X
  РОМ/Верзија:
  7.0
  Би ти помогнал ама неам тотално никакво искуство со вакви апликации. Одсекогаш сум се ослонувал на Google Maps и OpenStreetMaps (MapsMe) за навигација на телефон, никогаш посебен уред.
  Атом ако ѕирне, може да ти помогне, ама не верувам дека е нешто активен у последно време.
   
 5. petar_staff

  petar_staff Активен Член

  Член од:
  2 окт 2012
  Мислења:
  127
  Допаѓања:
  39
  Поени од трофеи:
  28
  Здравје
  Сепак фала ти

  Sent from my SM-G925F using Tapatalk
   

Сподели преку: