МК Транспорт - македонска апликација за пребарување на автобуски и железнички линии

Дискусија во форумот 'Windows Phone' започната од brankoorelo, 2 окт 2014.

 1. brankoorelo

  brankoorelo Член

  Член од:
  1 окт 2009
  Мислења:
  15
  Допаѓања:
  34
  Поени од трофеи:
  18
  Со големо задоволство можам да кажам дека мобилната апликација МК Транспорт, на која што работев подолго време, ја доби официјалната верзија и е достапна за симнување од Windows Phone Store.

  МК Транспорт е македонска Windows Phone апликација којa овозможува пребарување на автобуски и железнички линии, време на пристигнување и нивните рути.

  Тие што имаат Windows Phone 8+ телефон, нека ја инсталираат и го споделат своето искуство и коментари.

  Доколку ви се допаѓа апликацијата, многу би ми значело доколку ја оцените апликацијата и го споделите вашето искуство.


  http://www.windowsphone.com/mk-mk/store/app/mk-transport/29c3ae8d-96cc-4728-ae60-e44645801aaa
   
  На христијан, Torte Mobile, makedonce и уште 5 други им се допаѓа ова.
 2. OLI-HAUG

  OLI-HAUG Nokia 3310 FTW

  Член од:
  18 фев 2013
  Мислења:
  7.174
  Допаѓања:
  5.499
  Поени од трофеи:
  258
  Топ е апликацијата браво друже...
  Работи доста брзо и нема долг лоадинг...
   
  На kikoOoOoOoO и brankoorelo им се допаѓа ова.
 3. brankoorelo

  brankoorelo Член

  Член од:
  1 окт 2009
  Мислења:
  15
  Допаѓања:
  34
  Поени од трофеи:
  18
  Фала друже, мило ми е што ти се допаѓа и се надевам ќе ти користи :)
   
  На kikoOoOoOoO и OLI-HAUG им се допаѓа ова.
 4. makedonce

  makedonce Член

  Член од:
  5 мај 2008
  Мислења:
  70
  Допаѓања:
  3
  Поени од трофеи:
  8
  Инсталирана, проверена и можам само да ти честитам! :)
  Продолжи само да ја обновуваш да ги има сите актуелности :)
  Честитки!
   

Сподели преку: