Линк со премногу Апликации, Игри и Теми за UIQ3

Дискусија во форумот 'UIQ' започната од Jane, 12 авг 2008.

 1. Callidus

  Callidus Модератор

  Член од:
  7 јун 2008
  Мислења:
  1.216
  Допаѓања:
  456
  Поени од трофеи:
  83
  Телефон:
  Galaxy S5
  стризло дај да го разработиме :)
   
 2. strizlow800

  strizlow800 Член

  Член од:
  24 фев 2008
  Мислења:
  565
  Допаѓања:
  2
  Поени од трофеи:
  18
  Брат денес сум кнап со време нема да иам прилика да седнам убаво да ставам ствари. Пред некое време стаив доста апликации као со моеш да приметиш. Деноиве после собиранката ќе зеам да ставам инфо за UIQ поише. :)
   
 3. Torte Mobile

  Torte Mobile Супер Модератор

  Член од:
  5 фев 2008
  Мислења:
  9.866
  Допаѓања:
  3.843
  Поени од трофеи:
  258
  Телефон:
  Samsung NOTE 8
  Ќе го разработиме UIQ под-форумов ... сега земав P990-ка и ќе го полниме со апликации :D
   
 4. Callidus

  Callidus Модератор

  Член од:
  7 јун 2008
  Мислења:
  1.216
  Допаѓања:
  456
  Поени од трофеи:
  83
  Телефон:
  Galaxy S5
  нека ти е со здравје торте :) двајца сме веке со п990ки :D
   
 5. strizlow800

  strizlow800 Член

  Член од:
  24 фев 2008
  Мислења:
  565
  Допаѓања:
  2
  Поени од трофеи:
  18
  Хахахаха леле бе тоа П990ките :). Че ве кољим. :) П1 иам али се рачуна као UIQ. Иста платформа. :) хахаха
   

Сподели преку: