Линк со премногу Апликации, Игри и Теми за UIQ3

Дискусија во форумот 'UIQ' започната од Jane, 12 авг 2008.

 1. Jane

  Jane Aдминистратор

  Член од:
  1 фев 2008
  Мислења:
  18.512
  Допаѓања:
  1.774
  Поени од трофеи:
  358
 2. strizlow800

  strizlow800 Член

  Член од:
  24 фев 2008
  Мислења:
  565
  Допаѓања:
  2
  Поени од трофеи:
  18
 3. Jane

  Jane Aдминистратор

  Член од:
  1 фев 2008
  Мислења:
  18.512
  Допаѓања:
  1.774
  Поени од трофеи:
  358
  Епа прегледај:) Како што видов има превише работи.
   
 4. Torte Mobile

  Torte Mobile Супер Модератор

  Член од:
  5 фев 2008
  Мислења:
  9.866
  Допаѓања:
  3.843
  Поени од трофеи:
  258
  Телефон:
  Samsung NOTE 8
  ммм ... најс ... вери најс ... сакам пак UIQ :(
   
 5. strizlow800

  strizlow800 Член

  Член од:
  24 фев 2008
  Мислења:
  565
  Допаѓања:
  2
  Поени од трофеи:
  18
  Вака. Ги пробав програмите повеќето... (читај до еден) :) за да видам дали работат. Проблем се јави со прогамата Аниматор... Ја немам до сеа најдено на нет фул верзија да работи као шо треба... П.С. лично ја иам фул, али кракувана не сум нашол...

  Бај д веј, мн топ тема морам да признаам и ги има скоро сите апликации за Сони Ериксон паметните телефони...
   
 6. Jane

  Jane Aдминистратор

  Член од:
  1 фев 2008
  Мислења:
  18.512
  Допаѓања:
  1.774
  Поени од трофеи:
  358
  Епа ако е добар линкот и апликациите, стај ја темава како важна...
   
 7. Torte Mobile

  Torte Mobile Супер Модератор

  Член од:
  5 фев 2008
  Мислења:
  9.866
  Допаѓања:
  3.843
  Поени од трофеи:
  258
  Телефон:
  Samsung NOTE 8
  Ставена е како важна ... мислам дека стризло ќе се сложи со мене да стои како важна темава ;)
   
 8. strizlow800

  strizlow800 Член

  Член од:
  24 фев 2008
  Мислења:
  565
  Допаѓања:
  2
  Поени од трофеи:
  18
  Наброј ми една причина поради која што не би се сложил... хаха :)... Шала... :) Важна и нека остане...
   
 9. Callidus

  Callidus Модератор

  Член од:
  7 јун 2008
  Мислења:
  1.216
  Допаѓања:
  456
  Поени од трофеи:
  83
  Телефон:
  Galaxy S5
  јане свака ти част брат
   
 10. strizlow800

  strizlow800 Член

  Член од:
  24 фев 2008
  Мислења:
  565
  Допаѓања:
  2
  Поени од трофеи:
  18

Сподели преку: