Купувам iPhone 6s

Дискусија во форумот 'Мали огласи' започната од fenomenmk, 29 окт 2018.

Статус на темата:
Затворена за нови мислења.
 1. fenomenmk

  fenomenmk Познат Член

  Член од:
  14 ное 2009
  Мислења:
  1.116
  Допаѓања:
  479
  Поени од трофеи:
  83
  Купувам добро зачуван 6с. По можност фул паковање (како доказ за домаќинско чување :) )


  Sent from my iPhone using Tapatalk
   
 2. fenomenmk

  fenomenmk Познат Член

  Член од:
  14 ное 2009
  Мислења:
  1.116
  Допаѓања:
  479
  Поени од трофеи:
  83
  Може да се затвори, избрише.


  Sent from my iPhone using Tapatalk
   
Статус на темата:
Затворена за нови мислења.

Сподели преку: