Купувам напојување за пц

Дискусија во форумот 'Општи дискусии' започната од albertino, 14 окт 2017.

 1. albertino

  albertino Активен Член

  Член од:
  6 мар 2011
  Мислења:
  966
  Допаѓања:
  81
  Поени од трофеи:
  28
  кој има нека ми пише 400 500 600 вати
   

Сподели преку: