Комплетна реорганизација на форумот

Дискусија во форумот 'GSM Macedonia' започната од Bumblebee, 24 окт 2014.

 1. Bumblebee

  Bumblebee Администратор®

  Член од:
  3 јан 2012
  Мислења:
  7.073
  Допаѓања:
  6.334
  Поени од трофеи:
  258
  Телефон:
  iPhone 6s
  Еве сеа ке отворам :)
   
  Dzepar, Pane-G, the_maker и на уште 1 друга личност им се допаѓа ова.

Сподели преку: