Комплетна реорганизација на форумот

Дискусија во форумот 'GSM Macedonia' започната од Bumblebee, 24 окт 2014.

 1. DigitalDreamer

  DigitalDreamer GSM master

  Член од:
  20 фев 2009
  Мислења:
  2.824
  Допаѓања:
  2.354
  Поени од трофеи:
  208
  Телефон:
  Xperia X
  РОМ/Верзија:
  7.0
  Screenshot from 2015-09-09 00:53:46.png

  Ова со цитат и одговори прв пат го гледам, ама кул опција е. :)
   
  На Bumblebee му/ѝ се допаѓа ова.
 2. BokUre

  BokUre GSM master

  Член од:
  18 јан 2009
  Мислења:
  11.750
  Допаѓања:
  6.010
  Поени од трофеи:
  358
  Ептен јака ре организацијава на форумов па освен за конескиве моб. Ништо друго не се пишува. Толку ли се напредни или јас слабо пратам.

  Sent from my SM-G925F using Tapatalk
   
  На MacedonianBoy и Torte Mobile им се допаѓа ова.
 3. vonuzu

  vonuzu Модератор

  Член од:
  18 окт 2009
  Мислења:
  4.313
  Допаѓања:
  2.025
  Поени од трофеи:
  208
  Телефон:
  Xiaomi Redmi Note 3
  РОМ/Верзија:
  MIUI8 by xiaomi.eu
  Луге, абе како да ги исклучам нотификациите кои ми стигаат по емаил? Ептен ме спамира форумот по емаил. Дневно по 30 емаила ми стигаат..

  Чепкав, барав по сетинзите на форум, исклучив се и пак ми стигаат..

  Sent from my Lenovo K50-t5 using Tapatalk
   
 4. haCk0r

  haCk0r GSM master

  Член од:
  11 сеп 2014
  Мислења:
  2.389
  Допаѓања:
  2.051
  Поени од трофеи:
  208
  Треба преку компјутер да се уклучиш и во опции мислам се викаше да го оштиклираш

  Sent from my SM-N9005 using Tapatalk
   
  На vonuzu му/ѝ се допаѓа ова.
 5. vlatko.donev

  vlatko.donev GPS Модератор

  Член од:
  14 окт 2011
  Мислења:
  666
  Допаѓања:
  661
  Поени од трофеи:
  93
  Преку емаилот проба ли? Отвори една од пораките на емаил и најдолу има опција disable all e-mails
   
  На vonuzu му/ѝ се допаѓа ова.
 6. vonuzu

  vonuzu Модератор

  Член од:
  18 окт 2009
  Мислења:
  4.313
  Допаѓања:
  2.025
  Поени од трофеи:
  208
  Телефон:
  Xiaomi Redmi Note 3
  РОМ/Верзија:
  MIUI8 by xiaomi.eu
  Нема бе брат.. Се е одштиклирано и пак ми стигаат. Ако не те мрзи види каде и кажи на што мислиш.
  Пробав, небива.. Ме носи на празна веб страна од форумот.

  Sent from my Lenovo K50-t5 using Tapatalk
   
 7. haCk0r

  haCk0r GSM master

  Член од:
  11 сеп 2014
  Мислења:
  2.389
  Допаѓања:
  2.051
  Поени од трофеи:
  208
  Ај види го ова
  [​IMG]
   
  На vonuzu му/ѝ се допаѓа ова.
 8. vonuzu

  vonuzu Модератор

  Член од:
  18 окт 2009
  Мислења:
  4.313
  Допаѓања:
  2.025
  Поени од трофеи:
  208
  Телефон:
  Xiaomi Redmi Note 3
  РОМ/Верзија:
  MIUI8 by xiaomi.eu
  ги исчепкав сите емаила и на некиои ми дава празна страна од форумот, а на еден сега имаше опција да се сменат сетинзите за емаил...кликнав па ке видам што бива...
  --- Споено дупло мислење, 10 окт 2015, Original Post Date: 10 окт 2015 ---
  го кликнав и тоа....фала, ке видам што бива..
   
 9. Bumblebee

  Bumblebee Администратор®

  Член од:
  3 јан 2012
  Мислења:
  7.073
  Допаѓања:
  6.334
  Поени од трофеи:
  258
  Телефон:
  iPhone 6s
  До тоа е^^

  Sent from my SM-G920F using Tapatalk
   
 10. psyside

  psyside GSM master

  Член од:
  28 окт 2014
  Мислења:
  3.311
  Допаѓања:
  4.605
  Поени од трофеи:
  208
  Телефон:
  S7 Edge
  Предлог од мене, генерална дискусија теми за сите брендови, LG/Samsung итн....еве сега сакам да постирам за Huawei нешто, а нема соодветна тема, при што морам да отворам една цела долга - со увод....а ме мрзи да пишувам реферати и да доловам што како, и со самото тоа шансата за и онака сиромашната дискусија дополнително се намалува.
   
  Dzepar, христијан, the_maker и на уште 1 друга личност им се допаѓа ова.

Сподели преку: