Комплетна реорганизација на форумот

Дискусија во форумот 'GSM Macedonia' започната од Bumblebee, 24 окт 2014.

 1. Bumblebee

  Bumblebee Администратор®

  Член од:
  3 јан 2012
  Мислења:
  7.073
  Допаѓања:
  6.334
  Поени од трофеи:
  258
  Телефон:
  iPhone 6s
  Ај што и хакор претерува али и вие не сте цвеќиња за мирисање...
  Така да припазете сите на однесувањето, не сте мали магариња... Сите сте 30+
  Се однесувате како 8 оделенка коа добила првпат...

  Sent from my MI NOTE LTE using Tapatalk
   
  Dzepar, CeeTour, goran и на уште 1 друга личност им се допаѓа ова.
 2. STEALTH

  STEALTH Искусен член

  Член од:
  4 фев 2013
  Мислења:
  972
  Допаѓања:
  922
  Поени од трофеи:
  158
  Нормално дема не сме цвеќиња затоа што сд трудиш да му објасниш на дечкото дека греши и дека шири лаги, а кога увиде дека ова не е Фемина и дека неинформираноста и лагите нема да поминат ја затвори темата и избриша се.
   
 3. Bumblebee

  Bumblebee Администратор®

  Член од:
  3 јан 2012
  Мислења:
  7.073
  Допаѓања:
  6.334
  Поени од трофеи:
  258
  Телефон:
  iPhone 6s
  Еве ќе отворам една тема во офтопик па таму пишувајте и докажувајте се за иос вс андроид кастомизации... Што според мене нема тука што да се дискутира се е јасно али ај

  Sent from my MI NOTE LTE using Tapatalk
   
 4. Gajche

  Gajche GSM master

  Член од:
  26 јун 2011
  Мислења:
  7.980
  Допаѓања:
  8.116
  Поени од трофеи:
  258
  @hackor и @STEALTH
  Другарчиња а да ве однесам докај другар ми у боксерски клуб,
  да си се избоксирате 2 рунди :)
  После тоа најбољи другарчиња ќе бидете :D

  Шала ;)
  (А можда и не,ако сакате 2 рунди спаринг ;) )

  Sent from my m1 note using Tapatalk
   
  Dzepar, Bumblebee, христијан и на уште 1 друга личност им се допаѓа ова.
 5. DigitalDreamer

  DigitalDreamer GSM master

  Член од:
  20 фев 2009
  Мислења:
  2.824
  Допаѓања:
  2.354
  Поени од трофеи:
  208
  Телефон:
  Xperia X
  РОМ/Верзија:
  7.0
  Абе, а каде е страна 35?
   
  На Gajche му/ѝ се допаѓа ова.
 6. haCk0r

  haCk0r GSM master

  Член од:
  11 сеп 2014
  Мислења:
  2.389
  Допаѓања:
  2.051
  Поени од трофеи:
  208
  Го скинал некој листот :D

  Sent from my SM-N9005 using Tapatalk
   

Сподели преку: