Комплетна реорганизација на форумот

Дискусија во форумот 'GSM Macedonia' започната од Bumblebee, 24 окт 2014.

 1. darentie

  darentie Искусен член

  Член од:
  15 дек 2009
  Мислења:
  1.643
  Допаѓања:
  1.179
  Поени од трофеи:
  178
  Телефон:
  iPhone 6
  Не го отвара форумов на Tapatalk кај мене.

  Проработе. :)
   
 2. STEALTH

  STEALTH Искусен член

  Член од:
  4 фев 2013
  Мислења:
  972
  Допаѓања:
  923
  Поени од трофеи:
  158
  Мислам дека нема потреба од

  Членови кои ја гледаат оваа тема (Членови: 1, Гости: 0)
  Членови кои ја читале оваа тема (Вкупно: 18)

  да стои најгоре кај секоја тема. Првиот пост од секоја страна на темата се губи надоле тотално.
   
  На DigitalDreamer му/ѝ се допаѓа ова.
 3. Effendi

  Effendi Искусен член

  Член од:
  23 дек 2010
  Мислења:
  746
  Допаѓања:
  848
  Поени од трофеи:
  158
  Би ве замолил ако може да се прекине со сменување едитирање и фарбање на форумов,неможам секојден да се привикнувам на нови скинови бои и дизајни. Копчето “Ми се допаѓа“ е супер што се врати, може да се стави и “не ми се допаѓа“ лајк и дислајк, али црвениот скин си беше наједноставен и најдобро се читаше.
   
 4. Bumblebee

  Bumblebee Администратор®

  Член од:
  3 јан 2012
  Мислења:
  7.073
  Допаѓања:
  6.334
  Поени од трофеи:
  258
  Телефон:
  iPhone 6s
  Имате 4 скинови, кој сакате тој корисете го.
   
  На OLI-HAUG му/ѝ се допаѓа ова.
 5. jabawokee

  jabawokee Активен Член

  Член од:
  27 јул 2012
  Мислења:
  156
  Допаѓања:
  68
  Поени од трофеи:
  28
  Телефон:
  Xiaomi Redmi Note
  РОМ/Верзија:
  Miui V6
  Обојувањево на форумов у плаво ама ептен ми се свиѓа. Црвената боја ама ич не ми се свиѓаше.
   
 6. Effendi

  Effendi Искусен член

  Член од:
  23 дек 2010
  Мислења:
  746
  Допаѓања:
  848
  Поени од трофеи:
  158
  Jaс го вратив црвениот а се отвори црносин реков да не е дифолт скин тој па сега.
   
 7. Alexx

  Alexx GSM master

  Член од:
  23 јан 2013
  Мислења:
  2.190
  Допаѓања:
  2.676
  Поени од трофеи:
  208
  Телефон:
  iPhone 6s
  РОМ/Верзија:
  iOS 11.1
  Супер се новите скинови. Црвениот не можев да го гледам. А зашто иначе кога ми е наместен темен, или син итн кога ќе се одлогирам ми го мести ауто пак црвениот? Или на пример еве прееска ми беше темен наместен, се одлогирав и ми го намести аутоматски синиот.

  Sent from my Note 4 [SM-N910F]
   
 8. Bumblebee

  Bumblebee Администратор®

  Член од:
  3 јан 2012
  Мислења:
  7.073
  Допаѓања:
  6.334
  Поени од трофеи:
  258
  Телефон:
  iPhone 6s
  Дифолт е црниот...Да смениме малце...

  Вие кој сакате корисете го.. имате 4 скина..
   
  На Dzepar и OLI-HAUG им се допаѓа ова.
 9. DigitalDreamer

  DigitalDreamer GSM master

  Член од:
  20 фев 2009
  Мислења:
  2.825
  Допаѓања:
  2.354
  Поени од трофеи:
  208
  Телефон:
  Xperia X
  РОМ/Верзија:
  7.0
  Има шанси да се додадат desktop notifications?
   
  На Dzepar му/ѝ се допаѓа ова.
 10. Bumblebee

  Bumblebee Администратор®

  Член од:
  3 јан 2012
  Мислења:
  7.073
  Допаѓања:
  6.334
  Поени од трофеи:
  258
  Телефон:
  iPhone 6s
  Незнам, мислам не али треба да проверам.
   
  На Dzepar му/ѝ се допаѓа ова.

Сподели преку: