Колку ви држи батеријата на вашиот Ајфон, Ајпад и т.н.

Дискусија во форумот 'Apple' започната од BokUre, 29 јул 2013.

 1. Alfa Mobil Team

  Alfa Mobil Team Администратор™

  Член од:
  1 фев 2008
  Мислења:
  17.459
  Допаѓања:
  2.971
  Поени од трофеи:
  358
  Телефон:
  Samsung Galaxy Note4
  РОМ/Верзија:
  SEPF_SM-N910C_5.0.1T
  Прашањево е ко Мерцедес Е-Класа, БМВ 5 серија или Ауди А5. :D
   
  На Dzepar му/ѝ се допаѓа ова.
 2. gug1

  gug1 GSM master

  Член од:
  30 јан 2013
  Мислења:
  2.459
  Допаѓања:
  1.742
  Поени од трофеи:
  208
  Телефон:
  OnePlus 2
  РОМ/Верзија:
  SkyDragon v2!
  aako sakas ubav telefon zemi si s8 so ubav ekran, ako sakas telefon ubavo sklopen so top softver zemi si ajfon 7.


  Sent from my iPhone using Tapatalk
   
  На Alfa Mobil Team и Bumblebee им се допаѓа ова.
 3. Alfa Mobil Team

  Alfa Mobil Team Администратор™

  Член од:
  1 фев 2008
  Мислења:
  17.459
  Допаѓања:
  2.971
  Поени од трофеи:
  358
  Телефон:
  Samsung Galaxy Note4
  РОМ/Верзија:
  SEPF_SM-N910C_5.0.1T
  А доколку сакаш и од двете по нешто, Нексус или Оне+Оне :)
   
  На hensk, goran и Noc 32 им се допаѓа ова.
 4. pcbsd

  pcbsd Нов член

  Член од:
  25 дек 2012
  Мислења:
  7
  Допаѓања:
  1
  Поени од трофеи:
  3
  8 plus


  [​IMG]


  Sent from my iPhone using Tapatalk
   
  На milemile84 му/ѝ се допаѓа ова.
 5. jovce.

  jovce. Активен Член

  Член од:
  8 авг 2010
  Мислења:
  169
  Допаѓања:
  46
  Поени од трофеи:
  28
  Да не го заречам, арен си е. Од како излезе иос 11 немав направено апдејт па кога апдејтирав на иос 11.2.6 батеријата не ми држеше ни 2 сaати па морав нова, си ја порачав поскапата да не дојди сиромавиот плаќа два пати па еве да не ја заречам петка е. На работа 8 саати музика и евего уште има
  [​IMG][​IMG]


  Sent from my iPhone using Tapatalk
   
 6. miki1997

  miki1997 Член

  Член од:
  14 јул 2014
  Мислења:
  69
  Допаѓања:
  7
  Поени од трофеи:
  8
  Телефон:
  iPhone 6s
  здраво, дали некој има заменето батерија од АјСтајл и колку е задоволен?
   
 7. Pane-G

  Pane-G GSM master

  Член од:
  23 јул 2009
  Мислења:
  3.761
  Допаѓања:
  1.335
  Поени од трофеи:
  208
  Телефон:
  iPhone 5s
  Јас имам сменето батеријата од АјСтајл за ајфон 6с плус и добро е

  [​IMG]


  Sent from my iPhone 6s Plus using Tapatalk
   

Сподели преку: