Колку Ви држи батерија Вашиот Андроид телефон?

Дискусија во форумот 'Android' започната од stavrov, 2 сеп 2011.

 1. StalkeR

  StalkeR GSM Team

  Член од:
  10 апр 2010
  Мислења:
  3.624
  Допаѓања:
  1.864
  Поени од трофеи:
  208
  Телефон:
  Redmi Note3 Pro 3/32
  РОМ/Верзија:
  MIUI 8.3 weekly
  Ја могу да кажем, да ово што се дешава.. Није истина...
  Свака част батка, душата и ја вадиш на батеријата. :D

  Sent from my Redmi Note 3 Pro using Tapatalk.
   
 2. Ilija

  Ilija GSM master

  Член од:
  24 мар 2010
  Мислења:
  2.035
  Допаѓања:
  1.636
  Поени од трофеи:
  208
  Телефон:
  Samsung S7 Edge
  Screenshot_2016-12-29-02-54-53.png
  Задоволително :)

  Huawei P9 lite
   
  На goran му/ѝ се допаѓа ова.
 3. The Geek Boy

  The Geek Boy Член

  Член од:
  9 авг 2018
  Мислења:
  38
  Допаѓања:
  23
  Поени од трофеи:
  8
  Телефон:
  Samsung Galaxy J7(6)
  РОМ/Верзија:
  Android 7.0 Nougat
  Цел ден :)
  3, 300mAh и сум доста задоволен.
  Samsung дека е, заради тоа.
   
 4. alfabeta

  alfabeta Активен Член

  Член од:
  17 мај 2012
  Мислења:
  140
  Допаѓања:
  85
  Поени од трофеи:
  28
  Телефон:
  Кинески
  три-четири дена кога собира прашина по дома иначе околу ден до два, со 20 - 30% може и цел ден да издржи без интернет :)
   

Сподели преку: