Колекција од UIQ3 апликации

Дискусија во форумот 'UIQ' започната од Jane, 21 апр 2008.

 1. Callidus

  Callidus Модератор

  Член од:
  7 јун 2008
  Мислења:
  1.216
  Допаѓања:
  456
  Поени од трофеи:
  83
  Телефон:
  Galaxy S5
  Еве.Значи,да не те замарам,ако можеш по два-три збора за апликацииве.

  abakus-uiq3.rar
  ACM_v2.61_UIQ3.rar
  AgileMessengerUIQ30-3.78.rar
  Alon.Software.ALON Audio Recorder.v1.0.
  AutoCamUIQ3.rar
  Blackberry_Connect_v3_37_p990i_localise
  Bluetooth Remote Control 2.0.rar
  BootManProUIQ3 -.rar
  DocumentsToGoUIQ3.rar
  Fonts.rar
  gview.020.rar
  HandyDay_UIQ3.rar
  jDictionary.Advanced.EnglishDictionaryT
  jukesigned.rar
  MobyExplorer.rar
  msdict30_Signed.rar
  MyFileMan_gcce.rar
  Nav 6_Fix_keygen-put your map midi file
  pixy_0_4_beta.zip
  rainyphone_20061012.zip
  smartmovie_uiq3 signed.rar
  ssm_v1.00_uiq3.sis.rar
  swissmgrpro_uiq3_145.rar
  swissmgrpro_uiq3_151.zip
  SwissPro_UIQ3_130.rar
  swisspro_uiq3_141.rar
  Syntrax 0.9.rar
  SYSOPENDIGIA.Image.Expo.Dev.Edition.v3.
  ttn-uiq3-v6.21.rar
  Tube2_Engine_V103_UIQ3.zip
  Tweak Peaks.rar
  WebGate.Advanced.Device.Locks.v1.01.UIQ
  WorldMate Professional Edition 3.0 for
  xplore_uiq_3_0_cracked by wl.rar
  [UIQ 3] StickIt .zip


  И ме интересира дали сите апликации што ги наведов се со serial.
  Овие подолу ги пробав и не се,па ако може некој да најде би бил благодарен :)

  DivXPlayer.v0.86.RC2.UIQv3.SymbianOS9.1
  DivXPlayer.v0.86.UIQv3.SymbianOS9.1.rar
  mcafee_virusscan.rar
  mcaffe_firewall.rar
   
 2. Jane

  Jane Aдминистратор

  Член од:
  1 фев 2008
  Мислења:
  18.512
  Допаѓања:
  1.774
  Поени од трофеи:
  358
  abakus-uiq3.rar
  Би требало да е нешто како дигитрон

  ACM_v2.61_UIQ3.rar
  напреден уредувач на повици кој има некои додатни опции за разлика од фабричкиот лог

  AgileMessengerUIQ30-3.78.rar
  месинџер кој ги подружува msn, yahoo, aol, isq....

  Alon.Software.ALON Audio Recorder.v1.0.
  диктафон

  AutoCamUIQ3.rar
  програма за да сликаш и снимаш со камерата

  Blackberry_Connect_v3_37_p990i_localise


  Bluetooth Remote Control 2.0.rar
  да раководиш со компјутерот преку блутут.

  BootManProUIQ3 -.rar
  да организираш што да се уклучува кога се подига телефонот

  DocumentsToGoUIQ3.rar


  Fonts.rar
  фонтови

  gview.020.rar


  HandyDay_UIQ3.rar


  jDictionary.Advanced.EnglishDictionaryT
  речник

  jukesigned.rar


  MobyExplorer.rar
  фајл менаџер

  msdict30_Signed.rar
  MyFileMan_gcce.rar


  Nav 6_Fix_keygen-put your map midi file


  pixy_0_4_beta.zip


  rainyphone_20061012.zip


  smartmovie_uiq3 signed.rar
  за дивх филмчиња

  ssm_v1.00_uiq3.sis.rar


  swissmgrpro_uiq3_145.rar
  swissmgrpro_uiq3_151.zip


  SwissPro_UIQ3_130.rar
  swisspro_uiq3_141.rar


  Syntrax 0.9.rar
  ако ми текнува нешто како за компонирање месни беше

  SYSOPENDIGIA.Image.Expo.Dev.Edition.v3.


  ttn-uiq3-v6.21.rar


  Tube2_Engine_V103_UIQ3.zip


  Tweak Peaks.rar
  твикови за телефонот

  WebGate.Advanced.Device.Locks.v1.01.UIQ
  За заклучување на телефонот

  WorldMate Professional Edition 3.0 for


  xplore_uiq_3_0_cracked by wl.rar
  фајл менаџер

  [UIQ 3] StickIt .zip
  нешто како нотес, со тоа што на десктоп мислам се ставаше тоа напишаното.

  DivXPlayer.v0.86.RC2.UIQv3.SymbianOS9.1
  DivXPlayer.v0.86.UIQv3.SymbianOS9.1.rar
  дивикс плеериве мене ми работеа без сериски. Ако нема пробај со било која комбинација на бројки би требало да работи, или 12345....

  mcafee_virusscan.rar
  mcaffe_firewall.ra
  антивируси и фајрвол не ти треба.

  За останатите не ми текнува или па не сум ги инсталирал. Побараај на Гугл.Сепак мислам за дургите доволно ти објаснив:D
   
 3. Callidus

  Callidus Модератор

  Член од:
  7 јун 2008
  Мислења:
  1.216
  Допаѓања:
  456
  Поени од трофеи:
  83
  Телефон:
  Galaxy S5
  фала многу за инфото :respekt:

  едит- а сите се со serial? (мислам да не се trial version)
   
 4. Jane

  Jane Aдминистратор

  Член од:
  1 фев 2008
  Мислења:
  18.512
  Допаѓања:
  1.774
  Поени од трофеи:
  358
  Треба да се сите со сериал...
   
 5. DA4E

  DA4E Член

  Член од:
  7 авг 2008
  Мислења:
  105
  Допаѓања:
  0
  Поени од трофеи:
  16
  ДОБРИ ПРОГРАМИ КЕ ГИ ЗИПУВАМ И СИТЕ ВО п1 ГИ РЕДАМ
   
 6. gorjan

  gorjan Активен Член

  Член од:
  19 јул 2008
  Мислења:
  836
  Допаѓања:
  150
  Поени од трофеи:
  43
  Телефон:
  онеплус 3
  РОМ/Верзија:
  6.1
  jane imas virusi na aplikaciite
   
 7. Jane

  Jane Aдминистратор

  Член од:
  1 фев 2008
  Мислења:
  18.512
  Допаѓања:
  1.774
  Поени од трофеи:
  358
  Чудно. Многу луѓе ги симнаа и не пријавија вирус. Со што антивирус скенираш? Јас имам АВГ познат е по тоа што се ми брише:) али овде ништо не ми најде...
   
 8. MilanN73

  MilanN73 Член

  Член од:
  17 ное 2008
  Мислења:
  247
  Допаѓања:
  6
  Поени од трофеи:
  18
  Пробав да ги симнам апликациите, ама линкот не работи. Јане ај ако не ти е тешко и ако ги имаш сеуште овие апликации да ги аплоадираш повторно
   

Сподели преку: