Кои модели на Ајфони односно Епл уреди сте ги имале/користеле досега ??

Дискусија во форумот 'iOS' започната од BokUre, 2 ное 2016.

 1. psyside

  psyside GSM master

  Член од:
  28 окт 2014
  Мислења:
  3.466
  Допаѓања:
  4.759
  Поени од трофеи:
  208
  Телефон:
  S7 Edge
  Ќе дочекаш :)
   
  На RagingDemon му/ѝ се допаѓа ова.
 2. zokimk

  zokimk Искусен член

  Член од:
  25 мар 2012
  Мислења:
  1.838
  Допаѓања:
  1.726
  Поени од трофеи:
  178
  Никад не реци никад .


  Sent from my iPhone using Tapatalk
   
  На OLI-HAUG му/ѝ се допаѓа ова.
 3. krale

  krale GSM master

  Член од:
  6 мар 2011
  Мислења:
  15.088
  Допаѓања:
  9.166
  Поени од трофеи:
  358
  Кај и да е за 3-4 дена значи :)
   
  На христијан, El_Makedonero и RagingDemon им се допаѓа ова.
 4. Pane-G

  Pane-G GSM master

  Член од:
  23 јул 2009
  Мислења:
  3.757
  Допаѓања:
  1.335
  Поени од трофеи:
  208
  Телефон:
  iPhone 5s
  iPhone 5s
  iPhone 6s Plus
  iPad 3 (со ретина ) и
  iPad Air 2
   
  На krale му/ѝ се допаѓа ова.

Сподели преку: