Кого да пратиме наредната година на Евровизија?

Дискусија во форумот 'Хумор и играчница' започната од Alfa Mobil Team, 9 мај 2014.

 1. Alfa Mobil Team

  Alfa Mobil Team Администратор™

  Член од:
  1 фев 2008
  Мислења:
  17.483
  Допаѓања:
  2.985
  Поени од трофеи:
  358
  Телефон:
  Samsung Galaxy Note4
  РОМ/Верзија:
  SEPF_SM-N910C_5.0.1T
  Иако мислам дека тие што не се пласирале во финале - немаат право следната година да одат на евровизија, сепак...
  [​IMG]

  Како и да е, еве и тема за Евровизија 2014 :)
   
  На krale, Effendi и El_Makedonero им се допаѓа ова.
 2. Effendi

  Effendi Искусен член

  Член од:
  23 дек 2010
  Мислења:
  770
  Допаѓања:
  870
  Поени од трофеи:
  158
  Добра фора. Jaс гарантирам, дека најголема грешка беше што не го пративме Гоце Арнаудов додека беше жив,со песната:  Или ова...не можам да се одлучам:

   
  На goth50 му/ѝ се допаѓа ова.
 3. AlexM

  AlexM Познат Член

  Член од:
  11 мар 2010
  Мислења:
  1.155
  Допаѓања:
  412
  Поени од трофеи:
  83
 4. gorjan

  gorjan Активен Член

  Член од:
  19 јул 2008
  Мислења:
  837
  Допаѓања:
  150
  Поени од трофеи:
  43
  Телефон:
  онеплус 3
  РОМ/Верзија:
  6.1
  baba rosa
   
 5. cemak_magnet

  cemak_magnet Активен Член

  Член од:
  9 дек 2011
  Мислења:
  303
  Допаѓања:
  88
  Поени од трофеи:
  28
  Само Раде Рогожаров може да ни донесе победа , никој друг :!!!:
   
  На goth50 му/ѝ се допаѓа ова.
 6. Bumblebee

  Bumblebee Администратор®

  Член од:
  3 јан 2012
  Мислења:
  7.242
  Допаѓања:
  6.450
  Поени од трофеи:
  258
  Телефон:
  iPhone 6s
  У принцип сите со книшка од вмро пеачи и провмро у последниве 4-5 години отидоа на евровизија наместено...
   
  На Torte Mobile му/ѝ се допаѓа ова.
 7. AlexM

  AlexM Познат Член

  Член од:
  11 мар 2010
  Мислења:
  1.155
  Допаѓања:
  412
  Поени од трофеи:
  83
  Абе администратор, газда на форомот политика ти изазива и сакаш мир, аир и бериќет. Каде?
  Колку и да ти е добра фората, никој несмее да меша политика, вера и други лесно запаливи соединенија- теми.

  Или пак шо имам јас да кажувам во ваша куќа, ваши правила ние сме случајни минувачи. Терајте...
   
  На Bozo, Ace и Ilija им се допаѓа ова.
 8. Torte Mobile

  Torte Mobile Супер Модератор

  Член од:
  5 фев 2008
  Мислења:
  9.979
  Допаѓања:
  3.914
  Поени од трофеи:
  258
  Телефон:
  Samsung NOTE 8
  Лееј чоек шала е де ...
  јас мислам уште одамна дека не треба да настапуваме на еурошитивишн
  кого и да пратиме пак ќе биде исто

  ама како што кажала водителката наша ... нема за што да тагуваме
   
 9. Bumblebee

  Bumblebee Администратор®

  Член од:
  3 јан 2012
  Мислења:
  7.242
  Допаѓања:
  6.450
  Поени од трофеи:
  258
  Телефон:
  iPhone 6s
  Да бидеме реални, оваа татјана или како и да се викаше поима нема од пеење, башка и не се мрдна од место цел настап..
  за песната добра беше,ритмичка,певлива.. ама оваа што незнае да пее..
   
  На krale му/ѝ се допаѓа ова.
 10. tanevski

  tanevski Познат Член

  Член од:
  1 авг 2008
  Мислења:
  604
  Допаѓања:
  291
  Поени од трофеи:
  63
  Следната година на евровизија ке го пратиме Зајко ако победи ок а ако изгуби нема да ги признае резултатите zoran_zaev.jpg
   

Сподели преку: