Кафана

Дискусија во форумот 'Off topic теми' започната од stefan_mkd, 20 окт 2016.

 1. krale

  krale GSM master

  Член од:
  6 мар 2011
  Мислења:
  15.059
  Допаѓања:
  9.142
  Поени од трофеи:
  358
  После 4ти
   
 2. DigitalDreamer

  DigitalDreamer GSM master

  Член од:
  20 фев 2009
  Мислења:
  2.825
  Допаѓања:
  2.354
  Поени од трофеи:
  208
  Телефон:
  Xperia X
  РОМ/Верзија:
  7.0
  ^да легнат парите од бокуре на сметка за ајфон 7.
   
  На gug1 му/ѝ се допаѓа ова.
 3. христијан

  христијан GSM master

  Член од:
  16 сеп 2008
  Мислења:
  4.137
  Допаѓања:
  2.396
  Поени од трофеи:
  208
  Телефон:
  iPhone 6s
  РОМ/Верзија:
  Најново
  Вака или така стигнавте до колоквиумска. :)
   
  stefan_mkd, Bumblebee, krale и на уште 1 друга личност им се допаѓа ова.
 4. Bumblebee

  Bumblebee Администратор®

  Член од:
  3 јан 2012
  Мислења:
  7.073
  Допаѓања:
  6.334
  Поени од трофеи:
  258
  Телефон:
  iPhone 6s
  Де, ти големиот студент

  Sent from my MI 5 using Tapatalk
   
  На христијан и Noc 32 им се допаѓа ова.
 5. stefan_mkd

  stefan_mkd GSM master

  Член од:
  12 дек 2008
  Мислења:
  4.119
  Допаѓања:
  2.015
  Поени од трофеи:
  208
  А јас во Ск до 3ти или 6ти :) Уште не знам. Како и да е, битно е да е полна кафана :)
   

Сподели преку: