Како до документов?

Дискусија во форумот 'Македонија и свет' започната од Nearen, 27 ное 2013.

 1. Nearen

  Nearen Познат Член

  Член од:
  11 јан 2011
  Мислења:
  288
  Допаѓања:
  335
  Поени од трофеи:
  63
  Дечки прашањево ми е, јас како неодамна дипломиран студент итно имам потреба од една проста потврда за редовен студент за проста причина небитна. Постои некоја опција некако да се здобијам со истата? Би ве замолил за помош. :)

  Однапред ви благодарам.
   
 2. Torte Mobile

  Torte Mobile Супер Модератор

  Член од:
  5 фев 2008
  Мислења:
  9.979
  Допаѓања:
  3.914
  Поени од трофеи:
  258
  Телефон:
  Samsung NOTE 8
  Слободна?
  Нејсе ако немаш човек регуларно нема да ти дадат
   
  На Nearen му/ѝ се допаѓа ова.
 3. NeNo-94

  NeNo-94 iModerator

  Член од:
  7 окт 2011
  Мислења:
  1.041
  Допаѓања:
  743
  Поени од трофеи:
  113
  На економски како што знам таа потврда се плаќа 100 денари. Кај мене на факултет ја даваат бесплатно. Е сега кога ќе идеш да ти мавнат печат ти бараат индекс :) Ако ти треба само празен документ.. би ти земал :)
   
  На Nearen му/ѝ се допаѓа ова.
 4. Nearen

  Nearen Познат Член

  Член од:
  11 јан 2011
  Мислења:
  288
  Допаѓања:
  335
  Поени од трофеи:
  63
  Хахаха не, не е за слободна. :)

  Без печат не ми врши работа секако. Не е битно колку чини, не е тоа проблемот. Заборавив да напоменам дека ми е потребна стрикно од филолошки факултет, од на англиски јазик и книжевност каде и дипломирав, али баш ради тоа не можам да земам потврда.

  Нема везе, ко што кажа Торте, без човек тешко дека ќе завршам работа.

  Како и да е фала на одговорите, ако има некој друга идеја или слично нека пише. Ако има можност да ја добијам некако и ќе субвенционирам ако треба за трудот, ко владава наша сум хахаха. :D
   
 5. Torte Mobile

  Torte Mobile Супер Модератор

  Член од:
  5 фев 2008
  Мислења:
  9.979
  Допаѓања:
  3.914
  Поени од трофеи:
  258
  Телефон:
  Samsung NOTE 8
  Епа фалц само ако немаш човек
  Да извади некој па скен и преправка на името ...
  Ова е сериозна работа
   
 6. krale

  krale GSM master

  Член од:
  6 мар 2011
  Мислења:
  15.088
  Допаѓања:
  9.166
  Поени од трофеи:
  358
  Da ne kupuvas Mac na studenstki popust haha :)
   

Сподели преку: