Како дознавте за порталот/форумот GSM Macedonia?

Дискусија во форумот 'GSM Macedonia' започната од AlexM, 11 мај 2010.

 1. милош

  милош Активен Член

  Член од:
  23 фев 2010
  Мислења:
  197
  Допаѓања:
  51
  Поени од трофеи:
  28
  Твојот твојот уште го памтам тоа парт оф гсм... :D
   
 2. Јован

  Јован Познат Член

  Член од:
  2 апр 2008
  Мислења:
  2.926
  Допаѓања:
  169
  Поени од трофеи:
  93
  и јас имав таков, завчера го избришав. Тоа одамна ми стоеше.
   
 3. martin_machi

  martin_machi Нов член

  Член од:
  20 сеп 2009
  Мислења:
  123
  Допаѓања:
  6
  Поени од трофеи:
  0
  Едно големо Благодарение на DualCore.
   
 4. opasna

  opasna Нов член

  Член од:
  11 сеп 2010
  Мислења:
  21
  Допаѓања:
  2
  Поени од трофеи:
  3
  Ми го препорача 120% на мсн :)
   
 5. AlexM

  AlexM Познат Член

  Член од:
  11 мар 2010
  Мислења:
  1.152
  Допаѓања:
  407
  Поени од трофеи:
  83
  Refresh :)
   
 6. Alfa Mobil Team

  Alfa Mobil Team Администратор™

  Член од:
  1 фев 2008
  Мислења:
  17.496
  Допаѓања:
  2.976
  Поени од трофеи:
  358
  Телефон:
  Samsung Galaxy Note4
  РОМ/Верзија:
  SEPF_SM-N910C_5.0.1T
  ...нешто паметно? :)
   
 7. ackobrod

  ackobrod Модератор

  Член од:
  12 авг 2008
  Мислења:
  1.688
  Допаѓања:
  313
  Поени од трофеи:
  83
  Не се сеќавам ЕПТЕН одамна беше........................:confused:
   
 8. AlexM

  AlexM Познат Член

  Член од:
  11 мар 2010
  Мислења:
  1.152
  Допаѓања:
  407
  Поени од трофеи:
  83
  ссс
  Имам скици некомплетирани за машина за ориз требење, али тоа во друга тема :p

  *delete твојот и мојот пост - ако сакаш да биди чиста темата, ако не избриши ја, ти си газда :КуЉ:
   
 9. христијан

  христијан GSM master

  Член од:
  16 сеп 2008
  Мислења:
  4.137
  Допаѓања:
  2.395
  Поени од трофеи:
  208
  Телефон:
  iPhone 6s
  РОМ/Верзија:
  Најново
  Дај да ја мрднеме малце темава, доста интересни причи има, а повеќето од денешниве актвини членови се немаат изјаснето.. :)
   
 10. gug1

  gug1 GSM master

  Член од:
  30 јан 2013
  Мислења:
  2.414
  Допаѓања:
  1.720
  Поени од трофеи:
  208
  Телефон:
  OnePlus 2
  РОМ/Верзија:
  SkyDragon v2!
  ми требаше роот на хтц оне х, и гуглав и дојдов до него.
   

Сподели преку: