Проблем Како да нагодан интернет

Дискусија во форумот 'Windows Phone' започната од Symbian, 9 дек 2015.

 1. Symbian

  Symbian Член

  Член од:
  1 фев 2015
  Мислења:
  40
  Допаѓања:
  7
  Поени од трофеи:
  8
  Здраво како можам да нагодам Windows phone 8.1 na internet на telekom поточно се работи за lumia 435 се јавиф на 122 ама не знаеше таа како да ми објасни.
   
 2. Symbian

  Symbian Член

  Член од:
  1 фев 2015
  Мислења:
  40
  Допаѓања:
  7
  Поени од трофеи:
  8
 3. vonuzu

  vonuzu Модератор

  Член од:
  18 окт 2009
  Мислења:
  4.312
  Допаѓања:
  2.025
  Поени од трофеи:
  208
  Телефон:
  Xiaomi Redmi Note 3
  РОМ/Верзија:
  MIUI8 by xiaomi.eu
  Пробај да ги препишеш параметрите од друг тел кој е веке подесен.

  Sent from my Lenovo K50-t5 using Tapatalk
   
 4. Symbian

  Symbian Член

  Член од:
  1 фев 2015
  Мислења:
  40
  Допаѓања:
  7
  Поени од трофеи:
  8
  Пробував од еден Android телефон некеше
   
 5. Symbian

  Symbian Член

  Член од:
  1 фев 2015
  Мислења:
  40
  Допаѓања:
  7
  Поени од трофеи:
  8
  Ако може некој шо има интернет на тимобаел на windows phone нека ги каже параметрите
   
 6. vonuzu

  vonuzu Модератор

  Член од:
  18 окт 2009
  Мислења:
  4.312
  Допаѓања:
  2.025
  Поени од трофеи:
  208
  Телефон:
  Xiaomi Redmi Note 3
  РОМ/Верзија:
  MIUI8 by xiaomi.eu
  Probaj od t-mobile

  Sent from my Lenovo K50-t5 using Tapatalk
   
 7. vonuzu

  vonuzu Модератор

  Член од:
  18 окт 2009
  Мислења:
  4.312
  Допаѓања:
  2.025
  Поени од трофеи:
  208
  Телефон:
  Xiaomi Redmi Note 3
  РОМ/Верзија:
  MIUI8 by xiaomi.eu
  Јави се на 122 и барај да ти ги пуштат, или види на веб страната треба да има подесување за интер

  Sent from my Lenovo K50-t5 using Tapatalk
   

Сподели преку: