Како ви се допаѓаат новите измени на форумот?

Дискусија во форумот 'GSM Macedonia' започната од Bumblebee, 27 јан 2015.

?

Како ви се допаѓаат новите измени на форумот?

 1. Супер се, тоа се бараше.

  74,3%
 2. Можеше подобро.

  17,1%
 3. Тиња се.

  2,9%
 4. Имам идеа, ке пишам.

  5,7%
 1. CeeTour

  CeeTour Гостин

  Не е навика, дел од новостите што се додадоа се одлични, ова ептен пече на очи, па затоа и го пишав.
   
  На OLI-HAUG му/ѝ се допаѓа ова.
 2. STEALTH

  STEALTH Искусен член

  Член од:
  4 фев 2013
  Мислења:
  973
  Допаѓања:
  923
  Поени од трофеи:
  158
  Нема никаква потреба од двојни известувања за нотификации
   
 3. OLI-HAUG

  OLI-HAUG Nokia 3310 FTW

  Член од:
  18 фев 2013
  Мислења:
  7.202
  Допаѓања:
  5.535
  Поени од трофеи:
  258
  Eee мене ме има :)


  :)
   
 4. DigitalDreamer

  DigitalDreamer GSM master

  Член од:
  20 фев 2009
  Мислења:
  2.899
  Допаѓања:
  2.455
  Поени од трофеи:
  208
  Телефон:
  Xperia X
  РОМ/Верзија:
  7.0
  Врати в1 на темната сина. И логото едноставно не... :)
   
 5. RagingDemon

  RagingDemon 20h SOT

  Член од:
  26 јун 2011
  Мислења:
  4.100
  Допаѓања:
  4.378
  Поени од трофеи:
  208
  Телефон:
  Nexus Master Race
  РОМ/Верзија:
  OP5, Android Pie
  Добра е новата тема, ми се свиѓа

  Sent from my SM-A300FU using Tapatalk
   
 6. DigitalDreamer

  DigitalDreamer GSM master

  Член од:
  20 фев 2009
  Мислења:
  2.899
  Допаѓања:
  2.455
  Поени од трофеи:
  208
  Телефон:
  Xperia X
  РОМ/Верзија:
  7.0
  Белата тема - so hot right now.
   
 7. христијан

  христијан GSM master

  Член од:
  16 сеп 2008
  Мислења:
  4.142
  Допаѓања:
  2.396
  Поени од трофеи:
  208
  Телефон:
  iPhone 6s
  РОМ/Верзија:
  Најново
  Новава светла тема = врв. :)
   
 8. RagingDemon

  RagingDemon 20h SOT

  Член од:
  26 јун 2011
  Мислења:
  4.100
  Допаѓања:
  4.378
  Поени од трофеи:
  208
  Телефон:
  Nexus Master Race
  РОМ/Верзија:
  OP5, Android Pie
  Темната е поубава, само пак вратете го менито горе да не се крие кога скролаш надолу
   
  На христијан му/ѝ се допаѓа ова.

Сподели преку: