Како ви се допаѓаат новите измени на форумот?

Дискусија во форумот 'GSM Macedonia' започната од Bumblebee, 27 јан 2015.

?

Како ви се допаѓаат новите измени на форумот?

 1. Супер се, тоа се бараше.

  74,3%
 2. Можеше подобро.

  17,1%
 3. Тиња се.

  2,9%
 4. Имам идеа, ке пишам.

  5,7%
 1. STEALTH

  STEALTH Искусен член

  Член од:
  4 фев 2013
  Мислења:
  972
  Допаѓања:
  922
  Поени од трофеи:
  158
  Не користам Тапаток
   
 2. Bumblebee

  Bumblebee Администратор®

  Член од:
  3 јан 2012
  Мислења:
  7.073
  Допаѓања:
  6.334
  Поени од трофеи:
  258
  Телефон:
  iPhone 6s
  Користи мобилната верзија.
   
 3. DigitalDreamer

  DigitalDreamer GSM master

  Член од:
  20 фев 2009
  Мислења:
  2.824
  Допаѓања:
  2.354
  Поени од трофеи:
  208
  Телефон:
  Xperia X
  РОМ/Верзија:
  7.0
  Јас ја користам мобилната и за на десктоп. :)
   
  На Dzepar му/ѝ се допаѓа ова.
 4. alekcacko

  alekcacko Активен Член

  Член од:
  31 авг 2012
  Мислења:
  805
  Допаѓања:
  153
  Поени од трофеи:
  43
  Телефон:
  LG L50 213N
  РОМ/Верзија:
  4.4.2 Stock
  Јас оваа верзија(десктоп темно црвена) и на мобилен ја користам, добра е.
   
  На Dzepar му/ѝ се допаѓа ова.
 5. Dzepar

  Dzepar Познат Член

  Член од:
  14 сеп 2014
  Мислења:
  338
  Допаѓања:
  264
  Поени од трофеи:
  63
  Телефон:
  Sony Xperia M2, Tipo
  Црвената и мене ми се свиѓа најмногу.

  Xperia M2 D2303 on K.K. 4.4.4
   
 6. STEALTH

  STEALTH Искусен член

  Член од:
  4 фев 2013
  Мислења:
  972
  Допаѓања:
  922
  Поени од трофеи:
  158
  Да не претерам, ама црвената на мобилен е едно 10 пати пофункционална отколку мобилната
   
 7. DigitalDreamer

  DigitalDreamer GSM master

  Член од:
  20 фев 2009
  Мислења:
  2.824
  Допаѓања:
  2.354
  Поени од трофеи:
  208
  Телефон:
  Xperia X
  РОМ/Верзија:
  7.0
  ^не се согласувам.
  Едноставно не си навикнат на кратенките. :)
   
 8. filipkir

  filipkir GSM master

  Член од:
  20 сеп 2011
  Мислења:
  2.298
  Допаѓања:
  1.800
  Поени од трофеи:
  208
  Телефон:
  Samsung Galaxy Note3
  РОМ/Верзија:
  KitKat 4.4.2
  Црвената позадина е подобра од плавата позадина што беше активна само за неколку дена.
   
 9. CeeTour

  CeeTour Гостин

  Овие нотификацииве што искачаат у лев долен ќош, страшно иритираат. :)
   
 10. Gajche

  Gajche GSM master

  Член од:
  26 јун 2011
  Мислења:
  7.980
  Допаѓања:
  8.116
  Поени од трофеи:
  258
  Навика пуста навика ;)

  Ќе се навикнете со тек на време
  на поп ап нотификацииве
  (доле лево)
  па ако евентуално ги тргнат,
  можно е после да ви фалат :)

  Според мене све си е тип-топ.
  Боље да има поише опции/тракатанци,па дури и опции кои "сметаат"
  отколку да е монотоно и обично ;)

  Sent from my MX4 using Tapatalk
   
  На Pane-G му/ѝ се допаѓа ова.

Сподели преку: