Како ви се допаѓаат новите измени на форумот?

Дискусија во форумот 'GSM Macedonia' започната од Bumblebee, 27 јан 2015.

?

Како ви се допаѓаат новите измени на форумот?

 1. Супер се, тоа се бараше.

  74,3%
 2. Можеше подобро.

  17,1%
 3. Тиња се.

  2,9%
 4. Имам идеа, ке пишам.

  5,7%
 1. Bumblebee

  Bumblebee Администратор®

  Член од:
  3 јан 2012
  Мислења:
  7.073
  Допаѓања:
  6.334
  Поени од трофеи:
  258
  Телефон:
  iPhone 6s
  :confused:
  Гласајте :)
   
  На Dzepar и Gajche им се допаѓа ова.
 2. Alexx

  Alexx GSM master

  Член од:
  23 јан 2013
  Мислења:
  2.190
  Допаѓања:
  2.676
  Поени од трофеи:
  208
  Телефон:
  iPhone 6s
  РОМ/Верзија:
  iOS 11.1
  Супер е засега, продолжи така :) Се трудиш да го средиш се гледа тоа... Бајаги се освежи и се разби монотонија. Додади уште некој скин ако најдеш убав :) Уште да го воведеш тоа знаеш кое и 10 ка ;)

  Sent from my Note 4 [SM-N910F]
   
 3. filipkir

  filipkir GSM master

  Член од:
  20 сеп 2011
  Мислења:
  2.298
  Допаѓања:
  1.800
  Поени од трофеи:
  208
  Телефон:
  Samsung Galaxy Note3
  РОМ/Верзија:
  KitKat 4.4.2
  Форумов изгледа пофутуристички сега
   
 4. STEALTH

  STEALTH Искусен член

  Член од:
  4 фев 2013
  Мислења:
  972
  Допаѓања:
  923
  Поени од трофеи:
  158
  Има баг во тоа со телефонот на Аlexx... или го напишал чудно
   
 5. alekcacko

  alekcacko Активен Член

  Член од:
  31 авг 2012
  Мислења:
  805
  Допаѓања:
  153
  Поени од трофеи:
  43
  Телефон:
  LG L50 213N
  РОМ/Верзија:
  4.4.2 Stock
  А специјално мобилна верзија ќе има за форумов?
   
 6. username

  username Искусен член

  Член од:
  7 апр 2010
  Мислења:
  1.516
  Допаѓања:
  865
  Поени од трофеи:
  178
  Телефон:
  iPhone 7
  осветлија плавата боја на насловите на темите во нови мислења, се напрегам дур прочитам.

  Вака:
  Пред/Потоа
  [​IMG]
   
 7. Callidus

  Callidus Модератор

  Член од:
  7 јун 2008
  Мислења:
  1.216
  Допаѓања:
  456
  Поени од трофеи:
  83
  Телефон:
  Galaxy S5
  Мислам дека многу подобро да останат форумите и подфорумите без sidebar-от, вака е ептен cluttered и дури кратки наслови влегуваат во два реда.
   
 8. Effendi

  Effendi Искусен член

  Член од:
  23 дек 2010
  Мислења:
  746
  Допаѓања:
  848
  Поени од трофеи:
  158
  Последно коментираните теми што се горе е супер делува поживо од претходно.
   
 9. христијан

  христијан GSM master

  Член од:
  16 сеп 2008
  Мислења:
  4.137
  Допаѓања:
  2.396
  Поени од трофеи:
  208
  Телефон:
  iPhone 6s
  РОМ/Верзија:
  Најново
  Имаш мобилна верзија доле да си избереш.. :)

  +1 од мене за ова, плус ако можеш, да го направиш тоа горе како подмени што е со бел бордер, место бел, да го затемниш малку, да не боде во очи толку.. :)
   
 10. Bumblebee

  Bumblebee Администратор®

  Член од:
  3 јан 2012
  Мислења:
  7.073
  Допаѓања:
  6.334
  Поени од трофеи:
  258
  Телефон:
  iPhone 6s
  Ќе ги прочиташ и ќе се осветлат :)
  [​IMG]
   

Сподели преку: