Каков мобилен имате во моментов?

Дискусија во форумот 'Мобилни телефони и таблети' започната од Jane, 17 фев 2008.

 1. DigitalDreamer

  DigitalDreamer GSM master

  Член од:
  20 фев 2009
  Мислења:
  2.895
  Допаѓања:
  2.451
  Поени од трофеи:
  208
  Телефон:
  Xperia X
  РОМ/Верзија:
  7.0
  Е арно.
   
  На Noc 32 и goran им се допаѓа ова.
 2. tanevski

  tanevski Познат Член

  Член од:
  1 авг 2008
  Мислења:
  603
  Допаѓања:
  287
  Поени од трофеи:
  63
  download.jpg
  Motorola e4 plus
   
 3. tanevski

  tanevski Познат Член

  Член од:
  1 авг 2008
  Мислења:
  603
  Допаѓања:
  287
  Поени од трофеи:
  63
  41PCRx3EpfL.jpg Xiaomi redmi 5 plus
   

Сподели преку: