Каков мобилен имате во моментов?

Дискусија во форумот 'Мобилни телефони и таблети' започната од Jane, 17 фев 2008.

 1. Kapistec

  Kapistec Искусен член

  Член од:
  9 авг 2011
  Мислења:
  1.548
  Допаѓања:
  1.033
  Поени од трофеи:
  178
  Телефон:
  Galaxy S9 coral blue
  Со здравје да го служиш. Колку кркушки чини на старт ако не е тајна и од каде?
   
 2. hensk

  hensk GSM master

  Член од:
  15 мај 2008
  Мислења:
  3.428
  Допаѓања:
  1.167
  Поени од трофеи:
  208
  poklon mi e

  Sent from my SM-G930F using Tapatalk
   
  На Kapistec му/ѝ се допаѓа ова.
 3. Kapistec

  Kapistec Искусен член

  Член од:
  9 авг 2011
  Мислења:
  1.548
  Допаѓања:
  1.033
  Поени од трофеи:
  178
  Телефон:
  Galaxy S9 coral blue
  Знаат поклон да ти одберат.:)
   
  На Noc 32 му/ѝ се допаѓа ова.
 4. The Geek Boy

  The Geek Boy Нов член

  Член од:
  9 авг 2018
  Мислења:
  26
  Допаѓања:
  16
  Поени од трофеи:
  3
  Телефон:
  Samsung Galaxy J7(6)
  РОМ/Верзија:
  Android 7.0 Nougat
  Одличен избор :cool:
   

Сподели преку: