Каков мобилен имате во моментов?

Дискусија во форумот 'Мобилни телефони и таблети' започната од Jane, 17 фев 2008.

 1. AlexM

  AlexM Познат Член

  Член од:
  11 мар 2010
  Мислења:
  1.155
  Допаѓања:
  410
  Поени од трофеи:
  83
  Седеше пола година во кутија, му дојде денот да го користам.
  Сеуште мо мој вкус еден од најдобро дизајнираните андроид телефони до сега. [​IMG]

  Sent from my Galaxy S7 Edge using Tapatalk
   
  На brzi82 и Ilija им се допаѓа ова.

Сподели преку: