Каков мобилен имате во моментов?

Дискусија во форумот 'Мобилни телефони и таблети' започната од Jane, 17 фев 2008.

 1. Viximus

  Viximus Член

  Член од:
  6 дек 2009
  Мислења:
  93
  Допаѓања:
  38
  Поени од трофеи:
  18
  Овој што си го имам на аватар ... љубов на прв поглед.
   
  На ZoRan85, mushovlae и RagingDemon им се допаѓа ова.
 2. Josifosky

  Josifosky Xiaomi Fan

  Член од:
  22 авг 2010
  Мислења:
  309
  Допаѓања:
  121
  Поени од трофеи:
  43
  Nexus 5X хаха малце старо моделче но многу задоволен ! :)
   
  На zokimk му/ѝ се допаѓа ова.
 3. 995user

  995user Познат Член

  Член од:
  23 ное 2013
  Мислења:
  1.246
  Допаѓања:
  719
  Поени од трофеи:
  113
  My precious

  [​IMG]


  And my backup:

  [​IMG]
   
  NikS, dejan.s1980, mushovlae и на уште 1 друга личност им се допаѓа ова.
 4. marchesk

  marchesk Познат Член

  Член од:
  17 сеп 2011
  Мислења:
  441
  Допаѓања:
  281
  Поени од трофеи:
  63
  Богами на Windows телефон, неизбежно е бекап да се има. :D
   
  На Noc 32, Ilija, zokimk и уште 6 други им се допаѓа ова.
 5. 995user

  995user Познат Член

  Член од:
  23 ное 2013
  Мислења:
  1.246
  Допаѓања:
  719
  Поени од трофеи:
  113
  нормално е да се има андроид за бекап, затоа што го има најголемиот маркет. светот останува на андроидот, на крај.
   
  На NikS и the_maker им се допаѓа ова.
 6. Bumblebee

  Bumblebee Администратор®

  Член од:
  3 јан 2012
  Мислења:
  7.241
  Допаѓања:
  6.446
  Поени од трофеи:
  258
  Телефон:
  iPhone 6s
  :)[​IMG]

  Sent from my SM-G935F using Tapatalk
   
  На ivan88, filipkir, RagingDemon и уште 10 други им се допаѓа ова.
 7. username

  username Искусен член

  Член од:
  7 апр 2010
  Мислења:
  1.531
  Допаѓања:
  867
  Поени од трофеи:
  178
  Телефон:
  iPhone 7
  iPhone 7 32gb Mate Black Neverlock

  [​IMG]
   
  На Kapistec, milcevmartin, Ilija и уште 5 други им се допаѓа ова.
 8. NikS

  NikS Познат Член

  Член од:
  2 дек 2012
  Мислења:
  190
  Допаѓања:
  315
  Поени од трофеи:
  63
  Телефон:
  Nokia E7
  РОМ/Верзија:
  Nokia Belle Refresh
  Нокиа Е7 силвер
  1.JPG 2.jpg 5.JPG 4.jpg
   
  На filipkir му/ѝ се допаѓа ова.
 9. filipkir

  filipkir GSM master

  Член од:
  20 сеп 2011
  Мислења:
  2.323
  Допаѓања:
  1.818
  Поени од трофеи:
  208
  Телефон:
  Samsung Galaxy Note3
  РОМ/Верзија:
  KitKat 4.4.2
  На времето многу се двоумев помеѓу Nokia N8 и Nokia E7. И на крај се одлучив за Nokia N8 поради подобрата камера и поради тоа што во 2011 4 инчен екран беше преголем за мене :)
  Ах тоа беа времиња :)
   
  На NikS му/ѝ се допаѓа ова.
 10. NikS

  NikS Познат Член

  Член од:
  2 дек 2012
  Мислења:
  190
  Допаѓања:
  315
  Поени од трофеи:
  63
  Телефон:
  Nokia E7
  РОМ/Верзија:
  Nokia Belle Refresh
  Да се сложувам за камерата, али за мене пак е7 има најдобар дизајн и подобра тастатура дефинитивно. Добро работи на најновиот апдејт на сибиан бел рефреш и има супер кастомизација :)...
   
  На filipkir му/ѝ се допаѓа ова.

Сподели преку: