Каква реакција би имале доколку некој ви го фрли вака телефонот?

Дискусија во форумот 'Хумор и играчница' започната од Alfa Mobil Team, 9 окт 2013.

 1. Alfa Mobil Team

  Alfa Mobil Team Администратор™

  Член од:
  1 фев 2008
  Мислења:
  17.483
  Допаѓања:
  2.985
  Поени од трофеи:
  358
  Телефон:
  Samsung Galaxy Note4
  РОМ/Верзија:
  SEPF_SM-N910C_5.0.1T
  Ви приоѓа непознат човек, итно му треба вашиот мобилен телефон да се послужи и му паѓа од раце додека му го подавате, видете ја реакцијата на повеќето луѓе!
  [​IMG]

  Видеото погледнето го на: http://gsm.mk/kakva-reakcija-bi-imale-dokolku-nekoj-vi-go-frli-vaka-telefonot?
   
 2. alfabeta

  alfabeta Активен Член

  Член од:
  17 мај 2012
  Мислења:
  140
  Допаѓања:
  85
  Поени од трофеи:
  28
  Телефон:
  Кинески
  И оваа тема малку ќе ја воскреснам :)
  Да ми го фрли некој така мобилниот би му рекла:
  - Немај гајле се случува ништо страшно и полошо го снашло. :)
   

Сподели преку: